WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Yetkili Eczaneden Okey Prezervatif Çeşitleri

Okey prezervatifler bilindiği emeliyle Okey markasının ve kalitesinin en sevilen ürünlerin den bir tanesidir. Özellikle nihai senelerde pazara sürmüş bulunduğu harika tipleri ile isminden epey söz ettirmektedir. Bunu sağlamasının yanı sıra bir de niteliği eklenince yırtılmalar ve dezenformasyon ile ilgili ek imtiyazlar yer almakta. Dolayısı ile başka prezervatif tipleri arasından doğrudan sıyrılıyor. Geciktiricili prezervatif, renkli prezervatif, tırtıklı prezervatif, kalın prezerevatif, ince prezervatif ve sıcak ilişki prezervatifler olarak prezervatif tipleri sizlere sunulmaktadır. Okey prezervatif ücretleri ve okey prezervatif niteliği her şeklinde sizin içeresinde en doğru basit olacaktır.

İstenmeyen gebelikler ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan okey prezervatifler ile rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Cinsellikte korunmanın en eğlenceli yolu içeresinde OKEY kullanın! Okey Prezervatifler isimli kategorimiz, prezervatifler arasında en malum ve en kalifiye markanın ürünlerini kapsamaktadır. Kalitesi, ücretleri ve bin bir tür değişik özelliklere bulunduran ürünleri ile Türkiye’nin en fazla satan ve sarf edilen prezervatifi olan Okey, Avrupa Eczane farkıyla sizlerle buluşuyor.

Uygun Fiyatlı Okey Prezervatif Çeşitleri 

Okey Prezervatiflerini makul fiyatlarla sizlerle bir araya getiren Avrupa Eczane, Okey grubuna ilişkin bütün değişik prezervatif ürünlerini bu kategoride sunmaktadır. Kategorimiz de Zero, Rötar, Classic, Hisset, Ritim, Renk Renk, Sıcak ilişki gibi değişik özelliklere bulunduran Okey prezervatiflerin yanı sıra; Sımsıkı, Doruk, Çifte Haz, Tenn Kabartmalı, Tenn Orijinal, Karma ve Ultra Hisset isimli çeşitlerinin de satışı uygulanmaktadır.

Dilediğiniz Okey marka prezervatife bu kategoride ideal fiyatlarla sahip olabilir, süratli ve makul kargo seçeneklerimiz vasıtası ile kapınızdan teslim alabilirsiniz. Kolay filtreleme seçeneğimiz vasıtası ile dilediğiniz maliyet aralığını, marka ve ürün modelini seçebilir, yalnızca o ürünlerin listelenmesini sağlayarak aradığınız ürüne nokta atışı yapabilirsiniz. Bu sayede sizin içeresinde ideal ürünü rahatlıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Hizmeti ve Gizli Gönderimli Okey Prezervatifler

100 TL ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişler ardından kargo bedeli parasız olmaktadır. Aynı vakit da alacağınız her ürünün şartsız koşulsuz geri iadesi yer almaktadır. Bizden satın aldığınız ürünlerin iadesini iade politikalarımızı okuyarak doğru bir şeklinde yapabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir ürünle ilgili sual, görüş ve önerileriniz içeresinde 7/24 hizmetiniz de olan takviye birimimizi arayabilir, size yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.

İletişim ağında ki ekibimiz bütün problemlerinize süratli ve tesirli bir şeklinde çözüm oluşturacaktır. Satışını yaptığımız Okey Prezervatiflerinin bütün orijinal ürünlerden oluşmaktadır. Herhangi bir düzmece ürün veyahut merdiven altı üretimi uygulanan sağlıksız ürünlerin satışı mutlaka yapılmamaktadır. Ayrıca satışı uygulanan ürünlerimizin bütün sıhhat bakanlığı doğrulusunda onaylanmış, niteliği muayene edilmiş ve ihtiyaç duyulan izinler ve dokümanlarla satışa hazır duruma gelen ürünlerdir. Ürünlerimizi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Üstelik kargo adınıza kalifiye olarak hazırlanmak da ve saklı paket de teslim edilmektedir.

24 Tem 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar