WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Uzun Gecelerde Acıya Son

Teknik olarak kayganlaştırıcı nedir sorusunu cevapladıktan sonra çeşitlerine değinecek olursak, genel anlamda anal kayganlaştırıcı jel ve aromalı kayganlaştırıcılar olarak iki grupta çeşitlendirebiliriz.

Vajinal kuruluk yaşayan kadınların ilişki anında yaşadıkları acı ve yanmayı gidererek ilişkinin kalitesini, süresini ve tekrarını arttırarak uzatmak için kullanılan fantezi ürünlerine kayganlaştırıcı denir. Teknik olarak kayganlaştırıcı nedir sorusunu cevapladıktan sonra çeşitlerine değinecek olursak, genel anlamda anal kayganlaştırıcı jel ve aromalı kayganlaştırıcılar olarak iki grupta çeşitlendirebiliriz.

Aromalı olan kayganlaştırıcı nedir diye düşünenler için çilekli, çikolatalı, vanilyalı, karışık meyve aromalı ürünler mevcut bulunmaktadır. Anal kayganlaştırıcılar ise kokusuz ve su bazlı olarak satılan ürünler fantezi amaçlı kullanımlara uygun olarak satılmaktadır. Vajinal kuruluk yaşayan kadınların yanı sıra erkeklerin de genellikle kullanımında tercih ettiği anal kayganlaştırıcı jel ürünleri çiftlerin fantezi dünyasını zenginleştirmek ve aldıkları hazzı arttırmak amaçlı da kullanılmaktadır.

En yoğun kullanım talebi uzun süreli ve tekrarlı ilişkilerde tahriş ve kurumalar yaşayan bayanların alacağı zevki katlayan ve fantezilerine çeşitlilik katacak kayganlaştırıcı jeller büyük marketlerde, eczanelerde, İnternet mağazalarda ve sexshoplarda değişken fiyat aralıklarında tüketicilere sunulmaktadır. Kullanımda dikkat edilmesi gereken önemli durumlar ise jel açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir, çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutulmalı, gebelikten korunmak için kullanılmamalı ve gözle temasından kaçınılmalıdır.

30 Ağu 2021 00:13

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar