WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel

Cinsel birlikteliklerde vajinal kuruluk gibi problemler cinselliğin kalitesini düşürmektedir. Bu nedenle birçok insan sağlıksız ve kalitesiz bir cinsel yaşantıya sahip olmaktadır. Bu durumda partnerler bir süre sonra cinsellikten uzaklaşmaktadırlar. Bu ta

Cinsel birlikteliklerde vajinal kuruluk gibi problemler cinselliğin kalitesini düşürmektedir. Bu nedenle birçok insan sağlıksız ve kalitesiz bir cinsel yaşantıya sahip olmaktadır. Bu durumda partnerler bir süre sonra cinsellikten uzaklaşmaktadırlar. Bu tarz problemlerin önlenebilmesi adına su bazlı kayganlaştırıcı jel tercih edilebilir.
Aynı zamanda cinsel birleşme anında vajinal kuruluk çeken bir kişinin canı çok fazla yanabilir. Erkek de bu durumda zevk alamaz. Ancak vajinal kuruluk için kayganlaştırıcı jeltercih edildiği zaman bir sorun kalmaz ve sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz.

Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel Etkisi

Cinsel aktivitelerin daha yoğun hazlar ile birlikte yaşanabilmesi ve partnerlerin çok daha fazla zevk alabilmeleri adına su bazlı kayganlaştırıcı jel içeriği hazırlanmıştır. Ürün son derece etkili formülü ile birlikte kuruluk probleminden kurtulmanızı sağlamaktadır. Böylece çok daha yoğun zevkler hissedebileceğiniz bir cinsel birliktelik yaşamış, olursunuz.
Partnerlerin birbirleri ile daha uyumlu olabilmeleri ve orgazmı deneyimleyebilmeleri adına vajinadan salgılanan sıvının yeterli olması gereklidir. Yeterli olmadığı durumlarda kayganlaştırıcı jel ile birlikte bu sıkıntıdan kurtulabilir ve daha sağlıklı bir cinsel birliktelik yaşayabilirsiniz.

Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Şekli

Cinsel birleşmeden hemen önce su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünü vajinal bölgeye ve iç kısımlarına uygulayabilirsiniz. Anal için de uygundur. Aynı zamanda deri dostu olduğu için şu ana kadar bir yan etkisi not edilmemiştir.

Konu: kayganlaştırıcı jel- su bazlı kayganlaştırıcı jel
Keywords: su bazlı kayganlaştırıcı jel, kayganlaştırıcı jel, vajinal kuruluk için kayganlaştırıcı jel

30 Ağu 2021 02:20

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar