WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

1 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Cinsel ilişkinin süresi yaşanılan ilişki de en önemli unsurlardan biridir. Yaşanılacak yarım saatlik bir öne sevişme sonrası girilen ilişki iki tarafa da oldukça yüksek hazlar verecektir. Ama özellikle ülkemizde yaşayan erkeklerde görülen erken boşalma problemi yüzünden bu durum mümkün olmamaktadır. Kadınlar için zevk alma oranı zamanla yükselir. Erkek bireyler için ise durum tam tersidir. İlişki ilerledikçe kadının aldığı zevk arttığı için bir süre sonra daha fazlasını ister ama erkek bireylerde görünen erken boşalma yüzünden bu zevki alamadan ilişki yarı da kalmak zorun olur. Erkek bireyler için bu bazen çok dert edilmese de kadınlar bu durumdan oldukça şikayetçidir. O nedenle partnerlerinin geciktirici prezervatiflerden yardım almasını isterler.

Okey Prezervatif & Durex Prezervatif Ürünleri Kullanımı ve Özellikleri

Kimi erkekler bu isteği kabul etse dahi kimi erkek bireyler ise erkeklik iç güdüleri yüzünden gurur yapıp bu sorunu kabul etmezler. Bu sorunu kabul etmeyen bireylerin cinsel yaşantıları ise kadınlar tarafından pek fazla beğenilmemeye başlar. Bunun sonucunda da kadınlar yatakta suratsız bir şekilde ilişkiye girerler. Kimisi ise ilişkiye yanaşmaktan kaçar hale girer.

Bu durumdan rahatsız olmayan kadınlar için problem yoktur. Ama rahatsız olan kadınlar artık yaşadıkları birlikten zevk alabilmek adına partnerlerine bu ürünleri belli etmeden kullandırırlar. Bu sayede yaşayacakları ilişkiden oldukça zevk almaya başlayabilirler. Bunun için geciktirici bir prezervatif alıp kullanmaları gerekir. Habersiz yapmak istiyorlarsa geciktirici prezervatifin geciktirici olduğunu söylemelerine gerek yoktur. O neden ile kullanabilecekleri ürünlere yönelmeleri gerekir. Bu ürünler arasında yer alan geciktirici haplar erkeklerin içeceklerine eklenip homojen hale getirilene kadar karıştırılır. Sonrasında yaşanan ilişkide erkek birey hiç olmadığı kadar uzun performans gösterecektir. Bu iki taraf içinde iyi bir durumdur.

Durex Intense Uyarıcı Prezervatif 10’lu
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Durex Prezervatif Durex Intense Uyarıcı Prezervatif 10’lu

Durex Intense Uyarıcı Prezervatif 10’lu

359,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

359 359

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar