WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Büyütücü Pompa Nasıl Kullanılmalıdır

Penis büyütücü pompa Andro Kit Gold Set tüm dünyada onaylanmış tek üründür. 4 cm uzama ve 1 cm kalınlaşma garantisi veren penis büyütücü pompa cihazının etkinliği klinik çalışmalarla ispatlanmıştır. Yani verilen etkinlik sonuçları tamamen test sonuçlarına ve bilimsel çalışmalara dayanmaktadır. Penis büyütücü pompa Avrupa birliği otoriterleri tarafından tip 1 medikal cihazı olarak sınıflandırılmış ayrıca da CE ve ISO belgeleri de alınmıştır.

Peyronie denilen organ eğriliğini %70, Genital Hypoplasia denilen organ küçüklüğünde %97,5 oranında başarılı olan penis büyütücü pompa üç kıtada da patente sahip tek üründür. Bütün testlerde ve klinik çalışmalarda hiç bir sağlık sorununa neden olmadığı ve penise zarar vermediği de kanıtlanmıştır. İki dinamik metal mile bağlı bir plastik yüzükten bir plastik destekten ve penis başını yerinde tutan bir silikon banttan oluşan penis büyütücü pompa çekim gücü prensibine dayalı çalışmaktadır.

Penis Büyütücü Pompa Çeşitleri

Andro Kit Gold penis büyütücü pompa kolayca giyilip çıkartılabilen konforlu bir kullanıma sahiptir. Yürürken, oturup kalkarken sizi asla rahatsız etmez ve varlığını belli ettirmez. Üründen istediğiniz verimi ve kalıcılığı elde etmek istiyorsanız 9 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanmalısınız.

Penis Geliştirici Ürünler

Penis büyütücü pompa sayesinde penis sönük durumda iken günde en az 4 saat kullanılarak ayda 0.5cm toplam bir büyüme elde edebilirsiniz. Üstelik elde ettiğiniz büyüme ömür boyu kalıcı olacaktır.

30 Ağu 2021 02:40

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar