WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

13 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Penis boyu, erkekliğin bir sembolü olarak çok eski çağlardan bu yana popülerliğini korumuştur. Âdem ile Havva’dan beri süregelen cinsellik, beraberinde erkek gücü ile ilgili düşünceleri de getirmiştir. Bu ışıkta erkekler için penis boyutu, daima yaygın şekilde konuşulan bir konu olmuştur. Bazı araştırmalar bunun tam aksine işaret etse de, birçok erkek büyük boyuta sahip bir penisin tatmin edici bir sevişme için gerekli olduğu düşünür. Bu sebeple uzmanlar tarafından penis uzatıcı kremler tasarlanmıştır. Günlük hayatın rutininden sonra geçirilen cinsel anlar çok özeldir ve kişiyi tatmin edecek nitelikte olmalıdır. Evrensel anlamda pek çok erkek, penis boyunun daha büyük olmasını ve onu yatakta daha avantajlı hale getirmesini ister. Erkeklerin bu arayışı ile birlikte sağlık sektöründe çeşitli takviye ürünler geliştirilmiştir ve bu konudaki pazar oldukça kuvvetlenmiştir. 

Ayrıcalıklarıyla Penis Büyütücü Krem Seçkileri

Ameliyatsız penis büyütme yöntemlerinde, penis boyutunu artırdığına inanılan pek çok taktik ve tüyo vardır. Yıllardır dilden dile dolaşan tüm bu taktiklerin yanında penis büyütücü kremler kadar yüksek fayda sağlayan yöntem görülmemiştir. Erkek olmanın en büyük parametresinin penis olduğunu bilmeyen yoktur. Küçük penisler asla kötü değildir ancak biraz daha hacme sahip bir penisin yatak odasına daha fazla avantaj sağladığı da yadsınamaz bir gerçektir. Penis büyütücü krem seçenekleri ise tam da bu noktaya parmak basarak imdada yetişir. Penis hacmini büyütmenin en etkili ve güvenilir yöntemlerinden biridir. Tıbbi ürünlere, yorucu fiziksel aktivite eforuna ve acılı operasyonlara başvurmayı gerektirmeden kolayca kullanılabilir. 

Penis boyutunun idealden küçük olması, erkekte fiziksel bir durumdur. Ancak bu durum, erkekleri cinsel anlar sırasında devamlı sıkıntıya sokacak seviyelere gelebilir. Uzun vadede penis boyundan memnun olmayan bir erkek, özgüven kaybı yaşayarak psikolojik anlamda sorun yaşamaya da başlar. Buna çözüm olarak sunulmuş penis büyütücü kremler, en fazla başvurulan doğal penis büyütme yöntemidir. Eczanelerde satılan penis uzatıcı kremler, kullanıcılar tarafından düzenli kullanıldığında ortalama 6 ay içinde 3-5 cm’ye kadar uzama ve kalınlık sağlamaya yardımcı olur. 

Penis Büyütücü Krem Ne İşe Yarar?

Bir erkek için küçük penise sahip olmak, cinsellikte yaşanan problemlerin başında gelir. Penis boyutu, ideal standardın altında olan erkek, cinsel birliktelik konusunda kendince motivasyon bulmakta zorlanabilir. Penis boyutunun küçük olmasıyla ayrıca hem erkeğin hem de kadının ilişkiden aldığı verim düşebilir.  İdeal penis boyutu olmadığında, cinsel ilişki sırasında erkek kadını yeterince uyaramayabilir ve bu sebeple kadın orgazma ulaşamayabilir. Bunun gibi sorunlar, erkekleri penis büyütme kremi sipariş vermeye itmiştir. 


 

 • Ameliyat gibi ağrı ve sızı içermeyen penis kremleri, aynı zamanda herhangi bir yan etkiye de sahip değildir. 
 • Doğal ve bitkisel içeriğe sahip kremler, aynı zamanda anti bakteriyel özelliğe sahiptir.
 • Cilt elastikiyetini artırma, penis şeklini pürüzsüzleştirme, sürtünmeyi ve kuruluğu ortadan kaldırma gibi etkileri gözlenebilir.
 • Penise başarılı bir şekilde kan akışı gerçekleşmesini sağlar ve bunu hızlıca yapar. Böylece penisin hassasiyetini artırarak doğal şekilde büyümesine katkıda bulunur. 
 • Penisi kısa sürede kalınlaştırır ve uzatır. Penis boyu nedeniyle yaşanan cinsel sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olurken, kadın partnerlere tam bir cinsel haz vermeyi hedefler.
 • Daha güçlü ve sert ereksiyon sağlar. Böylece erkeklerin cinsel alanlarda kendilerine olan güvenlerinin geri gelmesini sağlar. Ayrıca peniste hissi artırdığı için cinsel ilişkiden alınan hazzı iki katına çıkarır.
 • Uzun vadede sperm sayısını artırır ve sperm kalitesini iyileştirmeye yardımcı olur. Bunun yanı sıra hücre yenilenmesini hızlandırmaya da destek olur. 

 

Penis Uzatıcı Kremler Nasıl Kullanılır?

Penis büyütücü krem kullanımı oldukça pratiktir. Birkaç basit adımda ereksiyon ve penis büyümesi sağlayarak cinsel anların tadını çıkarabilirsiniz.


 

 • İlk etapta penisin temiz olduğundan emin olun. Mümkünse duş alın.
 • Ardından penisi bir havlu yardımıyla iyice kurulayın.
 • Ürünün ambalajındaki miktar kadar kremi, penisin tüm yüzeyine ince bir tabaka halinde uygulayın. Dairesel hareketler ile hafifçe masaj yapın. Bunu yaparken ürün hafifçe emilecektir.
 • Dairesel hareketler ile masaj uygularken başparmağınızı ve işaret parmağınızı kullanmak ürünün en iyi şekilde emilebilmesi için önemlidir. 
 • El masajını uygularken ardından penisi tutun ve her 2-3 saniyede bir dışarı çekme hareketi uygulayın.
 • Tamamen emilene kadarki süre yaklaşık olarak 10-15 dakika arasıdır.
 • İlişkiden sonra dilerseniz penisi yıkayabilirsiniz. 

 

Penisteki kılcal damarları ve kan damarlarını büyük ölçüde genişleten ve hacim kazanmasını sağlayan penis uzatıcı kremler, doğal içerikleri ile de dikkat çeker. Kremlerin aktif bileşenleri penisin kavernöz dokusu içine derinlemesine nüfuz eder ve böylece kan akışı hızlanır. Ürün kana girdikten sonra Siksünit Asit, erkeklik hormonlarının dengesini geri kazandırmak üzere aktif olur. Yanı sıra penis çapındaki dokuların gelişimi eşit olarak desteklenir. Doğal olarak bunun sonucunda boyutu da artar. 

Penis Büyütücü Krem Fiyatları 

Penis büyütücü krem tavsiye forumlarında yaygın olarak bahsedilen cinsel performans ürünleri arasında yer alır. Penis büyütücü kremlerin nitelikleri yalnızca penisin hacminde ve uzunluğundaki artıştan ibaret değildir. Testosteron ve sperm üretimini kazandırarak kişilere yatakta bambaşka bir güç verir. Penis uzatma kremleri, büyütme amacı ile masaj şeklinde penis yüzeyine uygulanan doğal ürünlerdir. Hızlı bir şekilde penisi 3-5 cm kadar büyütür, libidoyu artırır ve cinsel ilişkinin süresine destek olur. Uygulamanın kalıcı etkilerinin görülebilmesi için kesinlikle düzenli kullanım gerekir. Bir süre sonra uzunluk adım adım yükselecektir. 

Penis büyütücü kremlerin daha çok cinsel his vermesinin sebebi, penise daha iyi kan gitmesidir. Ürünün etkisi ile birlikte penis dokunmaya ve uyarılmaya daha duyarlı hale gelir. Daha büyük hacim, uzunluk ve kalınlık partnerin cinsel deneyimini de yoğunlaştırır. Uzunluğu güçlendiren ve ereksiyon süresini uzatan krem seçkileri ile siz de hayal ettiğiniz güç unsuruna pratik bir yoldan ulaşabilirsiniz. Ayrıca penis büyütücü krem fiyatları tarafımızca oldukça makul ücretlerde sunulmaktadır. 

Penis Büyütücü Krem Eczane Sipariş Noktası

Penisin küçük olması problemi, erkekleri olumsuz etkileyen bir sorunken kadının aldığı hazzı da negatif etkileyebilir. Günümüzde birçok kadın, sırf bu sorun ile orgazmla dahi tanışamamıştır. Penis boyutunun küçük olması, doğuştan gelen bir sorun olabildiği gibi geçirilen ağır bir kaza ile ya da penisten parça alınması gibi operasyonlar ile de ortaya çıkabilir. Buna sebep olan şey ne olursa olsun, penis büyütme kremi satın al işlemi gerçekleştirerek hayalinizdeki penis boyuna kavuşabilirsiniz. 


 

 • Penis büyütücü kremler cilt dostu ürünlerdir. Kızarma, yanma ve tahriş gibi yan etkilere sahip değildir. Dermatolojik olarak testlere tabi tutulmuştur.
 • Penis büyütme kremleri, gözle görülür kalınlık ve büyüklük sağlayarak erkeğin cinsellikteki özgüvenini artırmaya yardımcı olur. 
 • Cinsel yaşamda penis boyutuna bağlı olarak cinsel ilişkilerden soğuma, haz alamama gibi problemlerin giderilmesine destek olur. 
 • Penis büyütme ameliyatları gibi ağrılı bir yöntem değildir. Ayrıca penis büyütme ameliyatlarında olduğu gibi binlerce lira gerektirmez.
 • Penis hassasiyetini 2 kat artırarak ilişkiden alınan verimi katlayarak artırır.

 

Cinsellik, taraflar mutlu oldukça ve haz terazisi dengede kaldıkça süren bir eylemdir. Siz de penis büyütücü krem sipariş vererek penisinizin boyutuna sihirli bir dokunuş yapabilirsiniz.

Doğru Şekilde Penis Büyütme Yolları Nelerdir?

Erkekler yüksek kilo ya da çeşitli rahatsızlıklar yüzünden kısa bir penise sahip olabiliyorlar ve bu duruma bir sorun gözü ile bakıyorlar. Yaşadığını düşündükleri bu sorundan kurtulmak için çeşitli arayışlara giriyorlar. Bu arayışlar doğrultusunda ise yanlış bilgilere ulaşıp işe yaramayan ürün tedavisi gibi yalan yanlış bilgilere itibar edebiliyorlar. Ama bu durumdan kurtulmak için yapılması gereken çok az şey vardır. Ya cerrahi işlem ya da tıbbi ilaçlar. Bu ikisi dışında kullanılacak ya da yapılacak hiçbir şey penis boyunda değişiklik yaratmayacaktır. Bu nedenle erkek bireylerin bu konularda biraz daha hassas olması gerekmektedir. Peki cerrahi işlem dışında bireylerin penis boylarında değişiklik yaşayabilmeleri için kullanabileceği ürünler nelerdir? Penis büyütücü krem bunlardan sadece biridir.

Penis büyütücü kremler nasıl kullanılır?

Bu kremler adında anlaşılacağı gibi penis boyunun uzamasına yardımcı olmaktadır. Kullanımı sırasında penisinizi belli bir süre hava alır şekilde bırakmanız gerektiği için müsait bir durumu beklemeniz gerekmektedir. Satın alınan kremi penise sürmeniz gerekmektedir. Kremi deriye yedirerek sürdükten sonra beklemeniz gerekmektedir. Direk bokser giymeniz durumunda sürmüş olduğunuz krem boksera bulaşacağı için etkisini yitirecektir. Belli bir süre bekledikten sonra bokserınızı giyebilirsiniz. Bu işlemleri düzenli olarak tekrarladığınız durumda penis boyunda ki değişimi göreceksiniz.

Penis büyütücü kremin diğer ürünlerden farkı nedir?

Penis boyunu büyütmek için kullanabileceğiniz şeyler sadece ilaçlardan ibaret değildir. Yine eczane onaylı vakumla aletleri ile penis boyunuzda değişmelere neden olabilirsiniz. Bu aletler kullanıldığı sırada penisinizin uzamasına neden olmayacak aynı zamanda şekillenmesine de olanak sağlayacaktır. Bu ürün özellikle doğuştan penis şeklinde eğim olan erkek bireyler için yararlı olacaktır. Fakat bu ürün diğer cinsel ilaçlara göre oldukça pahalıdır.  O neden ile kremi tercih etmek sizi maddi açıdan rahatlatacaktır.

Titan Jel Penis Büyütme Kremi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Titan Jel Titan Jel Penis Büyütme Kremi

Titan jel penis büyütme kremi uzun ve dolgulu bir penise sahip olmak isteyen erkeklerin ihtiyacına yönelik olarak laboratuvar ortamında test edilerek hazırlanmıştır

549,00
Titan Gel Gold
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Titan Jel Titan Gel Gold

Titan Gel Gold

599,00
Super Viga 150000 Delay Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 150000 Super Viga 150000 Delay Cream

Super Viga 150000 Delay Cream

299,00
Coolman XXL Penis Büyütme Kremi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Coolman Coolman XXL Penis Büyütme Kremi

Coolman XXL Penis Büyütme Kremi

399,00
Yohimbinum Penis Büyütücü Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Yohimbinum Cream Yohimbinum Penis Büyütücü Krem

Yohimbinum Penis Büyütücü Krem

399,00
Penis Development Cream 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Penis Dev Cream Penis Development Cream 100 ml

Penis Development Cream 100 ml

699,00
Penextender Special Gel For Men Penis Kremi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Penextender Gauge Pump Penextender Special Gel For Men Penis Kremi

Penextender Special Gel For Men Penis Kremi

399,00
Maxisize Penis Büyütme Kremi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maxisize Maxisize Penis Büyütme Kremi

Maxisize Penis Büyütme Kremi

425,00
Max Man Enlarging Gel
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maxman Krem Max Man Enlarging Gel

Max Man Enlarging Gel

375,00
Largo Penis Bakım Kremi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Largo Largo Penis Bakım Kremi

Largo Penis Bakım Kremi

375,00
Kolossal Penis Büyütücü Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Kolossal 200 ml Kolossal Penis Büyütücü Krem

Kolossal Penis Büyütücü Krem

699,00
Gross Mann Penis Büyütücü Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Gross Mann Cream Gross Mann Penis Büyütücü Krem

Gross Mann Penis Büyütücü Krem

399,00
Atlant Gel Penis Büyütücü Jel Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Atlant Gel Atlant Gel Penis Büyütücü Jel Krem

Atlant Gel Penis Büyütücü Jel Krem

459,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

299 699

Diğer

  © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar