WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Okey Jel
Okey Jel

Okey kayganlaştırıcı jel sıcak temas

AE-361

Okey kayganlaştırıcı jel sıcak temas

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Okey Kayganlaştırıcı Jel Sıcak Temas

Cinsellikte partnerlerin yoğun hazları deneyimleyebilmeleri adına bayanın vajinal sıvısı yeterli olmalıdır. Bu şekilde hem acı hissi ortadan kalkar hem de aynı zamanda son derece etkili bir cinsel hayat yaşanabilir. Bu sorunları yaşayan bayanlar için okey kayganlaştırıcı jel sıcak temas içeriği hazırlanmıştır.
Vajinal sıvının yetersiz olması bir süre sonra cinsellikten de soğumanıza neden olacaktır. O nedenle de kuruluk sorunundan kurtulmak adına kayganlaştırıcı jel tercih edilebilir. Böylece sağlıklı bir şekilde kaliteli bir cinsel yaşantıya sahip olabilirsiniz.
 

Okey Kayganlaştırıcı Jel Sıcak Temas Etkisi

 
Vajinal kuruluk problemi insanları cinsellikten soğutmaktadır. Çünkü yeterli vajinal sıvı salgılanmadığı zaman bayan acı çekecek ve erkek için de cinsel birleşme zor olacaktır. O nedenle de vajinal kuruluk cinsellik için son derece önemli olan bir sorundur. Okey kayganlaştırıcı jel sıcak temas içeriği ile birlikte bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.
Aynı zamanda Okey kayganlaştırıcı jel içeriğinde ki ısı veren formülü ile birlikte daha yoğun bir haz almanızı ve daha zevkli olan bir cinsel yaşantıya sahip olmanızı sağlayacaktır.
 

Okey Kayganlaştırıcı Jel Sıcak Temas Kullanım Şekli

 
Daha zevkli ve şehvetli bir cinsel yaşantı için Okey kayganlaştırıcı jel sıcak temas ürününü avuç içine dökerek ürünü kullanacağınız bölgeye uygulayabilirsiniz. Ürün cilt dostu bir içeriğe sahip olmak ile birlikte kaydedilmiş bir yan etkisi yoktur.
 
Konu: kayganlaştırıcı jel- okey kayganlaştırıcı jel sıcak temas
Keywords: Okey kayganlaştırıcı jel sıcak temas, okey kayganlaştırıcı jel, kayganlaştırıcı jel

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar