WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Nasıl Geç Boşalabilirim?

Cinsel birlikteliklerde erkekler zaman zaman normalde olması gereken süreden daha kısa zamanda boşalma yaşayabilmektedir. Bu durum erken boşalma olarak adlandırılmaktadır. Çeşitli sebeplerden kaynaklı olarak görülen bu cinsel sağlık sorunu, erkeklerin iyi

Cinsel birlikteliklerde erkekler zaman zaman normalde olması gereken süreden daha kısa zamanda boşalma yaşayabilmektedir. Bu durum erken boşalma olarak adlandırılmaktadır. Çeşitli sebeplerden kaynaklı olarak görülen bu cinsel sağlık sorunu, erkeklerin iyi bir cinsellik yaşamasının önüne geçmektedir. Bu da erkeklerin nasıl geç boşalabilirim? Sorusunu sormalarına neden olmaktadır. Erken boşalma sorunu erkekler için özel olarak geliştirilmiş olan geciktirici ürünler sayesinde artık sorun olmaktan çıkmaktadır.

Erken Boşalma Süresi Nasıl Uzatılır?

Erkeğin birlikteliğin süresini uzatmasında yardımcısı olan geciktirici ürünler, erkeklerin kullanımını kolaylaştırmak için hap, sprey, jel, krem vs. gibi birçok farklı formda geliştirilmektedir. Bu geciktirici etkili ürünler, sadece erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin değil, ilişki süresini uzatmak isteyen erkeklerin de rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdir. Geciktirici ürünler, cinsel ilişki süresinin uzaması konusunda etkili oldukları için cinsel birlikteliklerde süresinin kısa olduğunu düşünenler de rahatlıkla geciktirici ürün çeşitlerinden kullanarak ilişki süresini uzatabilmektedir.

Geç Boşalmaya Yardımcı Ürünler Nelerdir?

Hap formunda bulunan geciktirici ürünler tedavi edici özelliğe sahiptir. Bu sebeple cinsel birlikteliklerde düzenli olarak 3 ay gibi bir süre kadar kullanımında erken boşalma sorununda iyileşme sağlayabilmektedir. Bakanlık onaylı olarak geliştirilip satışa sunulan geciktirici ürünler, boşalmayı olabildiğince geciktirerek, erkeğin partneri ile birlikte hazzın doruklarında bir cinsel deneyim yaşamasına imkân tanımaktadır. Özel formülleri sayesinde zararlı bir yan etkileri bulunmayan geciktirici ürün markaları arasında Bigman, Stag, Porcodile, Delay, Eros markaları en çok tercih edilmektedir.

30 Ağu 2021 00:03

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar