WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Multi Gyn Femiwash Genital Bölge Bakım Kremi

Bayanlar için genital bölge bakımı son derece önemlidir. Temiz tutulması sorun yaşamamak adına gereklidir. Diğer türlü mantar gibi sorunlar sizi bekliyor, olabilir. Ancak sabun ile temizlenmesi de kuruma ve yanma yapabilir. Multi Gyn Femiwash genital bölge bakım kremi ile birlikte yanma olmadan genital bölge temizliği rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Hassas dokular için bile Multi Gyn Femiwash içeriği uygundur. Hem temizliği sağlarken hem de aynı zamanda ferahlık sağlayabilen bir ürün olma özelliğine sahiptir. Sabun içermeyen ürün aynı zamanda doğal PH dengesine de sahiptir.

Multi Gyn Femiwash Genital Bölge Bakım Kremi Etkisi

Genital bölge temizliği ve ferahlaması adına Multi Gyn Femiwash genital bölge bakım kremi içeriği özel olarak hazırlanmıştır. İçerisinde sabun benzeri formüller yer almadığı için yanma gibi durumlar ile karşılaşmazsınız. Yumuşak bir içeriğe sahiptir ve aynı zamanda tahriş yapmaz.

Doğal maddeler ile üretildiği için genital bölge bakım kremi kesinlikle tahriş etmez. İçeriğinde yer alan laktik asit ile birlikte temizliği sağlarken ferahlık sağlar.

Multi Gyn Femiwash Genital Bölge Bakım Kremi Kullanımı

Genital bölge temizliği için tercih edeceğiniz Multi Gyn Femiwash genital bölge kremi uygularken pompasından sıkarak elinize bir miktar ürün alınız. Genital bölgenize hafif bir şekilde sürerek bol su ile durulayınız. Cildin diğer hassas bölgelerinin temizliğinde de kullanılabilir.

Konu: genital bölge bakımı, genital bölge bakım kremi multi gyn femiwash

Keywords: Multi Gyn Femiwash genital bölge bakım kremi, genital bölge bakım kremi, Multi Gyn Femiwash

30 Ağu 2021 02:48

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar