WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcılar

Kayganlaştırıcılar birçok farklı marka altında piyasada bulabileceğiniz cinsel ilişki esnasında vajina kuruluğunu giderek size kolay bir seks yapma imkânı sağlayan ürünlerdir. Ünlü prezervatif üreticisi durexin hem kayganlaştırıcı özelliği bulunan hem de

Kayganlaştırıcılar birçok farklı marka altında piyasada bulabileceğiniz cinsel ilişki esnasında vajina kuruluğunu giderek size kolay bir seks yapma imkânı sağlayan ürünlerdir. Ünlü prezervatif üreticisi durexin hem kayganlaştırıcı özelliği bulunan hem de masaj jeli olarak kullanılabilen hoş kokulu bir ürünü mevcuttur. İçeriğinde rahatlatıcı özelliğe sahip aloe vera özleri bulunan bu ürün kayganlaştırıcılar arasında en çok tercih edilenler arasındadır.

Durex kayganlaştırıcılar bütün vücuda sürülerek kullanabilir. Partneriniz ile masaj içerikli bir fantezi yaratarak hem rahatlayıp hem de keyifli bir cinsel ilişki yaşayabilirsiniz. Prezervatif ile uyumlu olan bu kayganlaştırıcılar prezervatif takıldıktan sonra üstüne sürülerek penisin vajinaya acıtmadan ve kolaylıkla girmesini sağlar. Suda çözünebildiği için yıkandığı zaman hemen vücuttan çıkarak ve size sonrasında bir rahatsızlık yaratmaz.

Cinsel Bitleşmede Acı Hissetmeyin

Bir diğer prezervatif markası olan Okey'in de kayganlaştırıcılar arasında sıcak temas ve çilekli olmak üzere 2 çeşit ürünü bulunmaktadır. Kaygan ve ipeksi bir yapıya sahip ürün hayvansal yağ ve şeker içermez. Tamamıyla su bazlıdır. Sizin ve partnerinizin rahatlamasına seks için vücudunuzun hazır olmasına yardımcı olur. Bu tarz kayganlaştırıcı jel açıldıktan sonra 6 ay içerisinde kullanılmalıdır. Tarihi ve süresi geçen ürünleri kullanmak cildinize zarar verebilir.

Çeşitli Kayganlaştırıcı Ürünler

Çilekli okey kayganlaştırıcılar hoş kokusuyla da partnerinizi cezbeder. Cinsel ilişki öncesi gerilen ve strese giren bayanlara masaj yaparak uyguladığınız zaman hem üstlerinde ki gerginlik yok olur hem de masaj yapmanızın vermiş olduğu cinsel tahrikle daha fazla zevk alırlar.

30 Ağu 2021 02:23

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar