WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcı

Kayganlaştırıcı ürün kategorisinde en iyilerinden biri olan Cabs Glide su bazlı medikal kayganlaştırıcı jel 250 ml ve 125 ml çeşitleriyle piyasada rahatça bulabileceğiniz bir üründür. Bu ürünün su bazlı olması ve medikal onaylı, dermatolojik bir kayganlaş

Kayganlaştırıcı ürün kategorisinde en iyilerinden biri olan Cabs Glide su bazlı medikal kayganlaştırıcı jel 250 ml ve 125 ml çeşitleriyle piyasada rahatça bulabileceğiniz bir üründür. Bu ürünün su bazlı olması ve medikal onaylı, dermatolojik bir kayganlaştırıcı olması da popülerliğinin nedenlerinden biridir. Ayrıca klinik testleri yapılmış, aşırı duyarlı deri dostu, uzun süre kullanımlarda bile kusursuzluğu kanıtlanmıştır.   

Cabs Glide su bazlı medikal kayganlaştırıcı uzun süre kayganlaştırıcı özelliğine koruyan, % 100 prezervatif dostu, yağlılık hissi bırakmayan, masaj yapma özelliği ile de kullanılabilen, tatsız ve kokusuz bir üründür. Bu kayganlaştırıcı ürünün klinik testleri Hacettepe Üniversitesinde alanında uzman dermatologlar tarafından gerçekleştirilmiştir. Alerji yapmayan, toksin maddeler içermeyen ve tahriş yapmayan kusursuz bir üründür.

Orijinal Kayganlaştırıcı Jeller

EN İYİ KAYGANLAŞTIRICI ÜRÜNLER
Viaxi glide anal kayganlaştırıcı jel en sık tercih edilen bir diğer üründür. Partnerinizin vajinasının aşırı kuru olmasından kaynaklanan, zorlayıcı ve acı veren cinsel ilişkiler için kullanacağınız, kayganlaştırıcı özelliğinin yanı sıra her iki tarafından cinsel ilişkiden daha fazla haz almasını sağlayan bir üründür.

Sağlığınız İçin Orijinal Ürünler Kullanın

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel kullanımı açısından da oldukça rahattır. İçeriğinde ki özel formülü sayesinde kayganlaştırıcı özellik yaratırken bir yandan da hem sizin hem partnerinizin cinsel organının ferahlayıp rahatlamasına yardımcı olur. Viaxi glide kayganlaştırıcı jelin erkeğin cinsel organına yani penisine sürülmesi daha uygun görülür. Böylece istenilen verim daha etkili bir şekilde alınacaktır.

30 Ağu 2021 02:23

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar