WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kaydırıcı Krem

Kaydırıcı krem anal ve vajinal kayganlaştırıcı jel olmadan bölgede oluşan kuruluk nedeniyle zor ve acılı bir hale gelen cinsel ilişkilerin giderilmesin için kullanılmaktadır. Bazı bayanların cinsel organı uzun süre sevişseniz bile yeterli oranda ıslanmama

Kaydırıcı krem anal ve vajinal kayganlaştırıcı jel olmadan bölgede oluşan kuruluk nedeniyle zor ve acılı bir hale gelen cinsel ilişkilerin giderilmesin için kullanılmaktadır. Bazı bayanların cinsel organı uzun süre sevişseniz bile yeterli oranda ıslanmamaktadır. Bu durumun bayanın cinsel anlamda tahrik olmaması ya da sevişirken zevk almaması ile bir ilgisi yoktur. Tamamen yapısal bir sorundur ve kaydırıcı krem yardımıyla kolayca üstesinden gelinebilir.

Kayganlaştırıcı Jel Kullanıcıları

Bu konuda piyasada bulunan birçok marka ve ürün çeşidi vardır. Hepsi de aynı etkiyi gösterdiği için kaydırıcı krem satın alırken çok fazla kararsızlık yaşamanıza gerek kalmaz. Tercih yaparken dikkat edilecek önemli husus ise ürünü ne amaçla kullanacağınızdır. Eğer sadece anal ve vajinal bölgenin kuruluğunu gidermek amacıyla kullanacaksanız her hangi bir ürünü seçebilirsiniz. Oral seks ve masaj amacıyla da kullanacaksanız kaydırıcı krem alırken daha seçici olabilirsiniz.

Çeşitli Kayganlaştırıcı Ürünler

Çünkü bu ürünlerin bir sürü aromalı ve farklı kokulara sahip, masaj esnasında rahatlatıcı etkisi de bulunan çeşitleri mevcuttur. Kaydırıcı krem kuruluk gidermenin yanı sıra oral seks den farklı zevkler almak ve daha keyifli bir hale getirmek için kullanılacaksa partnerinizin sevdiği bir aromadan satın almalısınız. Böylece cinsel ilişki öncesinde ki hazırlanma aşamasını daha eğlenceli ve lezzetli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Aromalı kaydırıcı krem kullanmak partneriniz içinde sıradanlıktan çıkmak ve değişik deneyimler kazanmak için iyi bir fırsat olacaktır. Cinsel hayatınızı renklendirmek adına deneyeceğiniz kaydırıcı krem çeşitleri sayesinde partneriniz oral seks için her zamankinden daha fazla istekli olacak.

30 Ağu 2021 02:30

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar