WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kaydırıcı

Kaydırıcı ürünler vajina kuruluğu yaşayan ve bu nedenle penisin vajinaya girerken yarattığı zorlamayla oluşan tahriş ve acıyı yok etmeye yardımcı olan ürünlerdir. Kaydırıcının ve kayganlaştırıcı jel ürünlerinin etkisiyle penis çok rahat bir şekilde vajinaya girer ve partnerinizin canını yakmaz. Bu yüzden de bayanlar canım acıyacak kaygısı olmadan cinsel ilişkiye yoğunlaştırılmış olur ve kaydırıcı etkiyle beraber daha fazla zevk alırlar.

Masaj etkisine sahip kaydırıcı ürünleri tercih etmeniz de fayda vardır. Çünkü bu ürünler kullanım esnasında cinselliğin yaratmış olduğu heyecanı ve gerginliği hafifleterek rahatlamanızı sağlar. Çoğu bayan yaşı kaç olursa olsun cinsel ilişki öncesi hala bir tedirginlik ve korku yaşayabilmektedir. Özellikle bu gibi durumlarda masaj etkili kaydırıcı ürünler imdadınıza yetişir. Seks öncesi partnerinize yapacağınız rahatlatıcı masaj hem onu gevşetecek hem de sizin için hoş bir fantezi olarak keyifli anlar yaşamanızı sağlayacak.

Çeşitli Kayganlaştırıcı Jeller

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi masaj yapılarak bayana uygulanan kaydırıcı jel onun rahatlamasına neden olarak cinsel ilişkinin yaratmış olduğu gerginliği üzerlerinden atmalarını sağlar. Rahatlayan ve hafifleyen bayan cinsellikten daha fazla zevk alır ve bunun karşılığında daha ateşli daha tutkulu olacaktır. Bayanın bu kızışması sizi de zevke getirerek kaydırıcı sayesinde hayal edemeyeceğiniz bir seks yaşatacaktır.

Kaydırıcı ürünler cinsel bölgelere sürüldüğü için özel olarak üretilmiş, klinik testlerden ve dermatolog onaylarından geçmiş, cildinize zarar vermeyen ürünlerdir. İnternet üzerinden satış yapan sitelerde kaydırıcı ürün çeşitlerini bulabilirisniz.

Okey Jel

Cinsel birlikteliklerde vajinal kuruluk problemi cinselliğin zevkli bir şekilde yaşanmasını engellemektedir. Cinselliğin yoğun hazlar ile yaşanabilmesi adına vajinal sıvıların yeterli olması gereklidir. Yeterli olmadığı durumlarda Okey jel kayganlaştırıcı seçenekleri arasından bir tercih yapabilirsiniz. Acısız ve ağrısız bir cinsel birliktelik için oldukça etkilidir. Cinselliğin çok daha keyifli bir şekilde yaşanabilmesi adına Okey jel farklı kokuları ve aromaları ile birlikte hazırlanmıştır. Dilediğiniz aromaya sahip olan seçeneğe bakabilir ve bunlar arasından bir karar verebilirsiniz. Anal için de uygun olan Okey jel seçenekleri cinsellikten alınan hazzın doruklara ulaşmasında ve cinsel birleşmenin acısız bir şekilde yaşanmasına neden olacaktır. Keyifli bir cinsellik için tercih edebilirsiniz.

30 Ağu 2021 02:30

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar