WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Cialis Tadalafil
Cialis Tadalafil

İstek Arttırıcı Oral Jel

AE-485

İstek Arttırıcı Oral Jel

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 6 ay

İstek Arttırıcı Oral Jel

Cialis istek arttırıcı oral jel
 
İnsan ruhsal bir varlık olma özelliği taşıdığı için zaman zaman yaşadığı olaylar bedenini de eskiden olduğundan daha farklı özellikler göstermeye zorlayabiliyor. Bu farklılıklar yaşanılan hayatın türünden kaynaklı olarak bedenimize yansırken en çok da erkek ve kadın cinselliği üzerinde etkisini gösteriyor.
 
Erkek olsun kadın olsun iki taraf da cinselliğe karşı bir soğukluk hissetme, ilişki kurmak istememe dönemine giriyor. Normal yaşlılık nedeni ile gelişen durumların dışında bu isteksizlik ve soğukluk dönemi erken yaşlardaki insanlarda da olabiliyor. Saydığımız psikolojik süreçlerin etki gösterdiği insan grubu özellikle genç ve orta yaştaki insan grubudur.
 
Yaşlılarda zaten görünen bazı fizyolojik durumlar nedeni ile erkek ve kadın üretkenliğinin sonlanmasına bağlı olarak yaşanan olumsuzluklar bulunmaktadır ki bu da kadın ve erkek için kabullenilmesi daha kolay bir konudur. Ancak bu durumların gençlerde yaşanması ağır sonuçlar doğurabilir. Biten evliliklere kadar giden süreçleri başlatabilmektedir.
 
 İstek arttırıcı oral jel sayesinde kadın ve erkekler genç yaşlarında yaşadıkları olumsuzlukları cinsel aktivitelerine yansıtmadan cinsel performanslarını koruyarak hatta artırarak hayatlarına devam edebilmektedirler.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Erdem Çılgın 09 Mar 14:43

Cialis Oral Jel

Cialis hap daha önce kullanmıştım. Cialis 20 mg jel tercih ettim bu kez deneyelim görelim etkisi nasıl diye. Gayet güzel bir ürün kullanımı da oldukça kolay arkadaşlar.

Nihat Topçu 17 May 2022 11:27

Cialis Jel Gerçekten Etkiliymiş

cialisin jelleri olduğunu bilmıyordum araştırdım etkili bir ürünmüş kullanımı kolay etkili olmaz diye düşündüm gerçekten başaralı bir ürün

Benzer Ürünler

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar