WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

İktidarsızlık Hapları

İktidarsızlık hapları tıp dilinde erektil disfonksiyon ya da sertleşme bozukluğu adı da verilen cinsel sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılan penis sertleştirici ilaçlar oldukça etkili, başarılı sonuçlar doğuran ürünlerdir. Bütün erkeklerin cinsel hay

İktidarsızlık hapları tıp dilinde erektil disfonksiyon ya da sertleşme bozukluğu adı da verilen cinsel sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılan penis sertleştirici ilaçlar oldukça etkili, başarılı sonuçlar doğuran ürünlerdir. Bütün erkeklerin cinsel hayatının bir noktasında mutlaka başına gelen, ereksiyon olamama ya da peniste yeterli sertleşmenin olmaması durumudur. Çok nadir meydana gelen sertleşmeme normaldir, ancak bir erkek seks girişimleri sırasında % 25’inden fazlasında cinsel birleşme için gerekli sertliği sağlayamıyorsa, iktidarsızlık hapları kullanması gerektiğinin bir işaretidir.

Penis Sertleştirici Ürünleri

35 yaş ve üstü erkeklerin yaklaşık 40%’ınde iktidarsızlık görülür. Ama bu oran yaşla birlikte giderek artar ve 55 yaşından sonra %70’i aşar. İktidarsızlık hapları yaşlı erkekler arasında daha yaygın olmasına rağmen, bilinenin aksine, genç yaşta ki erkeklerin de kullanması gereken bir üründür.  Bu tarz cinsel sağlık soruları erken yaşlarda kendini gösterdiği zaman gelecek adına kaygı yaratır ve biran önce tedavi edilmesi gerekir. Kişinin cinsel problemlerinin farkına varması ve en kısa sürede iktidarsızlık hapları gibi ürünleri kullanmaya başlaması gerekir.

Erkeklere Özel Sertleştirici Ürünler

Kişinin vücut ve ruhsal sağlığına zarar veren her durum iktidarsızlığa neden olabilmektedir. Bu gibi durumlara sigara içmek, alkol almak, egzersiz yapmamak, kötü beslenme, stres, yoğun iş temposu ve uykusuzluk de dâhildir. İktidarsızlık hapları 35 yaş ve üstü erkeklerde daha sık görülen vücudun her yerindeki atar damarları daraltarak penise kan gitmesini kısıtlayan (damar sertleşmesi/tıkanıklığı) gibi durumların meydana getirdiği cinsel sorunları en aza indirmeye yardımcı olacaktır.

Şeker hastalığı olan kişiler, bu hastalığın neden olduğu kan damarlarına ve penisin sertleşmemesinde rol oynayan sinirlere zarar vermesine neden olur. İktidarsızlık hapları hasar görmüş bu sinir sistemini tedavi etmenizde ve sağlıklı bir cinsel hayata kavuşmanızda sizlere destek olacaktır.

30 Ağu 2021 02:29

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar