WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirme Spreyi

Gecikme Sprey " , " Geciktirici Krem " ve " Gecikme Jel " PE için topikal anestezik için ortak isimlerdir. Bu ürünler aynı zamanda erkek desensitizerler, erkek genital desensitizerler ve penis desenstizers denir. Anlamıyla bu ürünlerin 100'den fazla vardı

Gecikme Sprey " , " Geciktirici Krem " ve " Gecikme Jel " PE için topikal anestezik için ortak isimlerdir. Bu ürünler aynı zamanda erkek desensitizerler, erkek genital desensitizerler ve penis desenstizers denir. Anlamıyla bu ürünlerin 100'den fazla vardır

Piyasada mevcut. Ama nasıl onlardan çok var olabilir? Ve bu ürün ve şirket adları hakkında ne? Damızlık, Rock Hard, DOOZ , Climax , Süper - Ejderha , Excite Pro - Uzun Jamaikalı Adam , ManDelay , Terminaller Dik ve liste uzayıp gidiyor . O bir geciktirme spreyi yapmak veya krem geciktirmek için kolay gerçekten mi?

Erkeklere Özel Çeşitli Geciktirici Ürünler

Evet, öyle. Kelimenin tam anlamıyla shake it up, alkol ya da su ovuşturarak içinde lidokain koyabilirsiniz , ve bir topikal anestezi olurdu . Yukarıda belirtilen bu geciktirme spreyi ve krem ürünlerinin her lidokain basit bir karışımı ve ispirto gibi basit bir çözücü olsaydı şaşırtıcı olmaz.

Sağlığınız İçin Orijinal Ürünler Kullanın

Bu teknoloji 60 yılı aşkın civarında olmuştur. Schapiro ilk 1943 yılında kullanımını rapor ( . . Schapiro B. PE, 1130 olgunun gözden J Urol 1943; 50 : 374-9 ) . Bu basit geciktirme spreyi ve gecikme kremler iyi çalıştı, neden doktorlar ve ilaç firmaları, son 70 yıl gibi SSRI gibi ilaçların yan etkilerine PE ve tabi insanlar için bir çözüm arayan milyonlarca dolar yüzlerce geçirdim? Lidokain - tabanlı gecikme spreyler ve gecikme kremler de hiç çalışmıyor - Nedeni basit olmasıdır. Onlar aynı zamanda, zevkli hissi devam erkeklere ejakülasyon kontrolü sağlamak için gerekli emme özelliklerine sahip değilsiniz.

30 Ağu 2021 02:21

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar