WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Kullanımında Büyük Artış

Toplumsal olarak erkeklerin yaşadığı cinsel sorunlar kapsamında yapılan araştırmalar sonunda her 10 erkeğin 8 inde hayatlarında belli bir dönem erken boşalma sorunu yaşadığı bilimsel olarak ortaya konmuştur. Bu durumun tedavisinde ilk olarak davranış tera

Toplumsal olarak erkeklerin yaşadığı cinsel sorunlar kapsamında yapılan araştırmalar sonunda her 10 erkeğin 8 inde hayatlarında belli bir dönem erken boşalma sorunu yaşadığı bilimsel olarak ortaya konmuştur. Bu durumun tedavisinde ilk olarak davranış terapisi yapılmalı ardından ilaç tedavisine geçiş yapılması gereklidir.

Ancak bilinçsiz olarak yapılan geciktirici sprey kullanımı kısa yoldan çözüm sağlayacağına inanılmasından kaynaklı artmıştır. Ancak bu kullanımlarda geciktirici sprey zararları göz ardı edilmektedir. Topikal kullanımda lokal anestezi içeren spreylerin kullanımı zaman ve miktarı arttıkça penis üstü cildinin uyarılmasını geciktirmekte ve uzun süreli kullanımda cildin hissiyatının kaybolmasına sebep olmaktadır.

Orijinal Geciktiriciler Kullanın

Geciktirici sprey zararları sadece bireysel kullanımda değil partnerde de hissiyat azalmasına yol açmaktadır. Kullanım dozlarının iyi ayarlanmaması sorunu kişinin kendisine uygun dozajları belirleyememesinden kaynaklanmakta olup her kullanımda düzensiz yapılan kullanım doğal olarak ileride tolere edilmeyecek yan etkilere sebep olmaktadır.

Bu durumun dışında geciktirici spreylerin ekstra zararları bulunmayıp, hem fiyat olarak ulaşılabilir, internet ortamında bulunabilir olması aynı zamanda da eczanelerden temin edilebilir olması kullanımın yaygın olması konusunda avantaj sağlamaktadır.

30 Ağu 2021 00:11

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar