WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Kullanılır Yan Etkileri Var Mıdır?

İthal geciktirici sprey erken boşalma problemini önleyen etkili bir üründür. Erken boşalma problemi nedeniyle verimli bir seks hayatı olmayan, hap kullanmak istemeyen erkeklerin ilk tercihlerinden biridir. Geciktirici sprey partnerinin geç orgazm olmasınd

İthal geciktirici sprey erken boşalma problemini önleyen etkili bir üründür. Erken boşalma problemi nedeniyle verimli bir seks hayatı olmayan, hap kullanmak istemeyen erkeklerin ilk tercihlerinden biridir. Geciktirici sprey partnerinin geç orgazm olmasından yakınan ve zaman bakımından ona ayak uyduramadığından, erken boşalarak ilişkiyi yarıda sonlandırdığından yakınan erkeklerin en büyük kurtarıcısıdır.

Erken Boşalmanın Çözümleri

Cinsel ilişkinizin en heyecanlı yerinde, partnerinizi tam da zirveye ulaştırmışken bu zevki yarıda kesmek istemiyorsanız sizde geciktirici sprey kullanmalısınız. Zaman baskısı ve boşalma kaygısı olmadan sadece fantezilerinize odaklanacağınız bir seks için sizi asla yarı yolda bırakmayacak ürünleri tercih etmelisiniz. Geciktirici sprey de ardağınızdan fazlasını bulacak,  özgür bir cinsel hayatının tadına varacaksınız.

Erkeklerin Erken Boşalma Korkusu

Geciktirici spreyler den gelen en büyük şikâyetler penis yüzeyinde oluşturduğu kızarıklık, yanma, tahriş ve alerjik durumlardır. Geciktirici sprey ise E vitamini açısından zengin formülü sayesinde bu tarz olumsuzluklar yaşamamanızı sağlar. Üstelik penis yüzeyinizi yumuşacık yaparken, deriyi besler ve oral seks esnasında partnerinizi rahatsız edici durumlar yaratmaz. Bitkisel bir içeriğe sahip olduğu için yan etkisi yoktur.

Geciktirici sprey kullanım etkisi kişiden kişiye göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 2-3 saatlik bir gecikme sağlamaktadır. Cinsel temas yaşamadan 20 dk önce penis başına 4 defa sıkarak kullanabilirsiniz. Sonrasında ise kusursuz ve tatmin edici cinsel ilişkilerin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz

30 Ağu 2021 00:09

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar