WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Caiz Mi

Erkeklerin en çok kullandığı cinsel sağlık ürünlerinin başında erken boşalma sorunlarını ortadan kaldıran geciktirici spreyler gelmektedir. Penis üzerindeki hassas sinirleri hissini azaltarak daha geç boşalmayı sağlayan bu ürünler ile eşleriniz ile cinsel

Erkeklerin en çok kullandığı cinsel sağlık ürünlerinin başında erken boşalma sorunlarını ortadan kaldıran geciktirici spreyler gelmektedir. Penis üzerindeki hassas sinirleri hissini azaltarak daha geç boşalmayı sağlayan bu ürünler ile eşleriniz ile cinsel yaşamda bir uyum sağlayacak ve bol orgazm yaşayarak gecenin tadını çıkarabileceksiniz. Müslüman bir ülkede bu kadar çok kullanılan viga 100.000 geciktirici sprey caiz mi sorusu son zamanlarda oldukça sık sorulmaktadır.

Erkeklere Özel Geciktirici Spreyler

Geciktirici sprey caiz mi sorusuna cevap olarak cinsel ilişki sırasında eşlerden birine olumsuz ve kalıcı bir zarar vermediği ve eşleri birbirine bağdaştırdığı için diyanet tarafından kullanılmasında bir sakınca görülmemiştir. Ancak hem erkek hem de bayanın bu özel ürünün kullanılmasında onayı ve rızası olması gerekmektedir.

30 Ağu 2021 01:09

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar