WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Ankara

Erkeklerin % 70’ inde görülen erken boşalma sorunlarını tedavi etmek için geliştirilen geciktirici sprey Ankara ürünleri ile cinsel yaşamınızda eksik olan yanı tamamlayabileceksiniz. Cinsel birleşme sırasında en zevkli anda boşalmak birleşmenin bitmesini

Erkeklerin % 70’ inde görülen erken boşalma sorunlarını tedavi etmek için geliştirilen geciktirici sprey Ankara ürünleri ile cinsel yaşamınızda eksik olan yanı tamamlayabileceksiniz. Cinsel birleşme sırasında en zevkli anda boşalmak birleşmenin bitmesini ve her iki tarafında memnun olmamasını sağlamaktadır. Özellikle bayanlar zevk alamadan yataktan kalkmak zorunda kaldıkları için erkeklerde erken boşalma sorununun olmasını istemezler.

Partneriniz İle İlişkiniz Yarıda Kalmasın

Sizlerde bayanlarınızı mutlu etmek istiyorsanız geciktirici sprey Ankara ürünlerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Geciktirici sprey penis kalkık vaziyetteyken 2 ya da 3 puf sıkılarak baş kısmı dâhil olmak zere tüm gövdeye yedirilmelidir. Kısa süre içerisinde etki göstermeye başlayarak partneriniz ile 30 dakikadan daha uzun süre birleşmede kalacaksınız.

30 Ağu 2021 01:10

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar