WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

16 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Ülkemizde genç yaşlı birçok erkeğin yakındığı erken boşalma sorunu sebebiyle çiftlerin cinsel ilişkileri sarsıntıya giriyor. Monotonluğa sürüklenen cinsel hayat ile birlikte çiftler, yaşadıkları sorunlara olan toleransı kaybedebiliyor. Cinsel yaşamın haz vermemesi ve çiftlerin bu alandan beslenememesi ile daha büyük problemler meydana gelebiliyor. Siz de bu sorunu yaşıyorsanız geciktirici krem sipariş vermeyi düşünebilirsiniz. 

Erkekler İçin Biçilmiş Kaftan: Geciktirici Krem

Birçok evlilik danışmanı, aktif ve canlı bir cinsel hayata sahip olan çiftlerin yaşadığı problemleri daha rahat çözdüğü ve yönettiğini ifade ediyor. Birbirini arzulayan ve aktif cinsel paylaşım yapan çiftler arasında anlayış ve özverinin daha fazla hâkim olduğu aşikar bir durum. Böyle çiftler, ortaya çıkan sorunları daha da derinleşmeden çözmek için güçlü bir motivasyona sahip oluyor. Ancak bir ilişkide cinsel alanda mutsuzluk hâkimse bu o çiftin ilişkisinde diğer alanları da olumsuz etkiliyor. Öyle ki cinsellik tarafında mutsuz olan ve buradan beslenemeyen kişilerin sosyal hayatında daha uyumsuz olduğu bile görülüyor. Bir erkek için cinsel hayatını engelleyen şeylerin başında erken boşalma gelir. Geciktirici krem seçkileri de tam bu noktada çözüm sunmak için geliştirilmiştir. 

Erken gelme probleminde belirli bir yaş sınırı yoktur. Buna ek bu sorun herhangi bir sebep ile kişilerin hayatına girebilir. Bir süredir ilişkide erken boşalma problemi yaşıyorsanız, bundan dolayı suçluluk psikolojisine girmemelisiniz. Erken boşalma problemi, her erkeğin hayatında en az bir kere yaşadığı bir durum. Cinsellik sırasında bunu yaşamak her ne kadar can sıkıcı da olsa çözüm için bir şeyler yapmak gerekir. Erken boşalmayı geciktiren ilaçlar arasında etkileriyle ve pratikliğiyle hayat kurtaracak geciktirici krem seçkileri ile tanışmaya ne dersiniz? Geciktirici kremler, kısa süre gösterdiği başarılı etkisi sayesinde ilişkiye hazırlanmanıza ve yüksek performans göstermenize yardımcı olur. Geciktirici kremler ile erken gelme kâbusundan kaygısından kurtulabilir ve keyfinize bakabilirsiniz. 

Zamansız Haz İçin Geciktirici Krem Etkileri

Yalnızca nesli devam ettirme gayesiyle yapılan cinsel aktivite, bir cinsel ilişki olarak nitelendirilemez. Nitelikli ve zevk veren bir cinsel yaşam, en başta kişilerin kendisine yüksek oranda haz ve keyif verir. Daha yüksekten bakıldığında evliliğe ciddi anlamda faydası bulunur. Nitelikli ve doyum verici bir cinselliğin aktif olduğu evliliklerde tahmin edilemeyecek kadar faydalı etkileri bulunur. Bir evlilikte cinsel tarafın güçlü olması ile rutin kırılır ve çiftler monotonluktan uzak bir yaşam geçirir. Birbirlerine olan bağları artar ve sorunlar daha rahat çözülür. 

Ne var ki bazı durumlar ile çiftlerin hayatına giren cinsel işlev bozuklukları buna engel olabilir. Bu kadınlarda daha çok isteksizlik halinde görünürken, erkeklerde erken boşalma ile ortaya çıkabilir. Eczanelerde satılan geciktirici kremler, bu noktada çiftlerin cinsel hayatına nefes aldıran en güzel araçtır. Bu sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olur ve çiftlere renkli bir cinsel hayat vadeder. Rutin ve sorunlu bir cinsel hayatın yerini daha renkli ve doyum verici bir cinsellik alır. Uzmanlar, ilişkilerin daha uzun ömürlü olabilmesinde, monotonluğu kırmanın payının çok fazla olduğunu düşünüyor. Cinsel hayatın durumu ile çiftlerin ilişki ömrü arasında ayrılmaz bir bağ var. 

Uzun Soluklu Seks Maratonu İçin; Geciktirici Krem

Cinselliğin tek partner ile sürekli olarak yaşandığı bir ilişkide, erken boşalma sorununun devamlı görülmesi çiftler arasında soğukluk yaratabilir. Elbette bu durum da kadının orgazm olması daha da güçleşir. Kadının orgazm olması, doyum verici bir cinsellik için gerekli bir durumdur. Düzenli olarak orgazm olan kadınlar, orgazm deneyimlemeyenlere göre daha mutlu ve stressiz olur. Buna ek birtakım araştırmaların sonucunda, cinsel doyum yaşayan kadınların beden imajı ile daha barışık olduğu tespit edilmiştir. Buna göre, bir ilişkide kadın partnerin de tatmin noktasına ulaşması en az erkeğinki kadar önemlidir. Cinsellikte mutlu olamayan kadınların daha uzun vadede beden algısı olumsuz olabilir. Bu sebeple yalnızca kendiniz için değil, eşiniz ve ilişkiniz için de geciktirici krem eczane seçeneklerine şans vermelisiniz. 

Her çift, cinsel hayatının yolunda gitmesini ister. Evliliğinde sıcaklığın hâkim olmasını arzu eder. Ancak cinsellikten yoksun olan bir evlilikte taraflar arasındaki paylaşım azdır ve bu evlilik kuvvetle muhtemel mutsuz bir evliliktir. İyi ve doyum verici bir cinsellik, kişinin kendisi için mühim bir ihtiyaçken, evliliğin en önemli yapı taşıdır. Evlilik kurumu buradan beslenir ve tabiri caizse bu alandan şarj olur. Geciktirici krem kullanmaya karar vererek evliliğinizi daha aydınlık günlere çekebilirsiniz. Uzun süredir cinselliğinizde bir aksaklığın olduğunu düşünüyorsanız, geciktirici kremleri edinerek ilk adımı atabilirsiniz. Artık erken boşalma problemi konusunda kendinizi suçlamayın ve bunu sürekli düşünüp ilişkinizi daha fazla buhrana sürüklemeyin. Soluksuz bir zevk için geciktirici krem tercih ederek erken boşalma problemine ‘elveda’ deyin. 

Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Geciktirici krem kullanmaya ve yatak odanızın tüm havasını değiştirmeye karar verdiniz. Şimdi aklınızdaki soru geciktirici krem nasıl kullanılır olabilir. Cinsel hayatınıza sihirli bir dokunuş yapacak geciktirici kremleri kullanmak oldukça basit ve pratik. Asla cinsel ambiyansınızı bozmayacak, yalnızca üç adımda sıcak anlara geri dönmenizi sağlayacak bir kullanım kolaylığına sahiptir. Haz çarkını eşit şekilde döndürmeye yardımcı olacak kremler içerisindeki etken maddeler sayesinde penis sinirleri uyuşur ve gecikme sağlanır. Bu sebeple önerilen miktardan fazlası kullanılmamalıdır. 

 

 • Geciktirici krem eczane seçeneklerinin hijyenik koşullarda kullanılması çok önemlidir. Bu nedenle uygulama öncesinde penis yüzeyinin temiz olduğundan emin olunmalıdır.
 • Ürün ambalajı üzerinde önerilen miktarda krem, planlanan ilişkiden en az 15-20 dakika öncesinde penis çevresine uygulanır. 
 • Hafif ve nazik şekilde uygulanan krem, dairesel hareketlerle masaj yapılarak penis yüzeyine yedirilir. 

 

Erken Boşalmayı Önleyici Geciktirici Krem Fiyatı 

Cinsel aktivitesi seyrekleşmiş veya artık hiç olmayan bir ilişki, uzun vadede çok büyük problemler yaratabilir. Bu konuda önlem almaya karar verdiyseniz vakit kaybetmeden geciktirici krem sipariş vermekle işe başlayabilirsiniz. Formülünde doğal bitkisel özler içeren bu ürünleri çok kısa sürede cilt yüzeyi tarafından emilerek penis dokusuna karışır. Cinsel performansı etkileyen ve gecikmeyi sağlayan bu ürünler sayesinde eşinize nefes kesici bir zevk armağan edebilirsiniz.

Uygun miktara dikkat ederek ve doğru zamanda kullanarak ürünlerden aldığınız faydayı maksimize edebilirsiniz. Geciktirici krem kullanarak cinsel hayatını kökten değiştiren birçok erkek vardır. Yaşanan büyülü deneyimler ile hayallerindeki cinsel hayatın zevk dolu penceresini aralarken, erken boşalma kaygısından uzak sevişmenin ayrıcalığını yaşarlar. Siz de yaşam hücrelerini yeniden bulacağınız bir sevişmeye kavuşabilirsiniz. Bunu yaparken ekonomik geciktirici krem fiyatı paketlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Orijinal Geciktirici Krem Sipariş Noktası

Her çiftin yatak odası hayatını renklendirmeye ihtiyacı vardır. Daha fazlası için neler yapabileceğinizi düşünmeyin. Bunun için en pratik ve etkili yol geciktirici kullanımıdır. Erken boşalmanın daha fazla ilişkinizi sabote etmesine izin vermeyin. Uzun süredir ilişkinizde hüküm süren arzu eşitsizliğini kırmak ve erken boşalma sorununun fişini çekmek tek bir tık kadar uzağınızda. Bunun için; geciktirici krem satan eczaneler arasından başarısını köklü geçmişiyle tescillemiş, güvenilirliği ile tercih sebebi olan satış noktamızı tercih edebilirsiniz. 

Özellikle kadın bireylerin yakındığı sorunlardan biri erkeklerin erken boşalma sorunudur. Ülkemizde erkeklerin büyük bir kısmında bu sorun vardır. Bu sorun yüzünden çiftlerin cinsel ilişkileri tamamı ile monotonluğa sürüklenmektedir. Monotonluğa sürüklenen cinsel yaşantılar ise artık bireylere haz vermemeye başlar ve zamanla haz alınamayan o ilişkiler tamamı ile ortadan kalkmaya başlar. Bu da evliliklerde sorunlar oluşturabilir. Çünkü insanlar doğası gereği çiftleşme iç güdüsüne sahiptirler. Bu iç güdüyü birbirlerine yansıtamayan çiftlerde de doğal olarak sorunlar baş gösterir. Gün içinde yaşanılan stresli çalışma ortamları karşılaşılan aksilikler yaşanılan bir seks yaşantısı olmadığı için çok fazla unutulmaz ve yüze vurulmaya başlanır. Bu da zamanla ayrılığa kadar gidebilir.

Ama bu durumlardan kurtulabilmek adına tıpta çözümler tükenmiyor. Tıbbi ortamlarda üretilen geciktirici kremler sayesinde bu sorundan kısa süre içerisinde kurtulmak mümkün. Geciktirici krem bu sorunları giderebilmek adına üretilmiştir. Erkekler bu ürünü kullandıkları takdirde kısa süre içerisinde kendi zevklerini uzun soluklu yaşamaya başlayabilecek ve partnerlerine de unutamayacakları bir gece yaşatabileceklerdir.

Peki bu ilişkileri yaşamak için kullanılacak ürünler nelerdir?

Retard Longtime Cream For Men

Tiger Time Geciktirici Krem

Procomil Geciktirici Krem

Proloonging Delay Creme For Men

Porcodile Longtime Cream

Eros Geciktirici Krem

Delay 48000 Geciktirici Krem

Maxman Geciktirici Krem

Super Viga 150000 Delay Cream

Rhino Long Power Krem

ERObyHOT Long Time Delay Cream

Viga 50000 Geciktirici Krem

Geciktirici Kremler Nasıl Kullanılır?

Bu ürünler geciktirici etkisinin yanı sıra penise kayganlık etkisi de vermektedir. Erkek bireyler bu kremleri penisine sürdükten kısa süre sonra etkisini görmeye başlayacaktır. Sürme işlemi sırasında kullanılacak olan kremin miktarı ise çok fazla olmamalıdır. Kutuda belirtilen miktarda krem kullanılmalıdır. Sonrasında ilişkiye hazır durumda olacaksınız. Kremi sürdükten sonra başka bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. İlişkinize hiçbir şey olmamış gibi başlayabilir ve hiçbir sorununuz yokmuş gibi uzun süre doruklarda dolaşarak yaşayabilirsiniz.

Bu ürünü kullandığınız takdirde erken boşalma gibi bir sorununuz kesinlikle olmayacaktır. Üstelik yaşanılan yorgunluk dolayısı ile artık siz boşalmak isteyeceksiniz.

Eros Geciktirici Krem En Ucuz Satış Fiyatları
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Eros Geciktirici Krem En Ucuz Satış Fiyatları

Eros Geciktirici Krem En Ucuz Satış Fiyatları

299,00
Viga 50000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 50000 Jel Viga 50000 Geciktirici Krem

Viga 50000 Geciktirici Krem

299,00
Delay 48000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 48000 Delay 48000 Geciktirici Krem

Delay 48000 Geciktirici Krem

299,00
Geciktirme kremi eros krem eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Geciktirme kremi eros krem eczaneden satın al

Geciktirme kremi eros krem eczaneden satın al

299,00
Super Viga 84000 Delay Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 84000 Super Viga 84000 Delay Cream

Super Viga 84000 Delay Cream

299,00
Tiger Time Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Golden Delay Tiger Time Geciktirici Krem

Tiger Time Geciktirici Krem

299,00
Golden Delay Gel
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Golden Delay Golden Delay Gel

Golden Delay Gel

325,00
Procomil Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Procomil Procomil Geciktirici Krem

Procomil Geciktirici Krem

325,00
Delay 25000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 25000 Sprey Delay 25000 Geciktirici Krem

Delay 25000 Geciktirici Krem

299,00
Yohimbinum Longtime Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Yohimbinum Cream Yohimbinum Longtime Cream

Yohimbinum Longtime Cream

375,00
Viaxi Long Time Spray For Men
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viaxi Long Time Viaxi Long Time Spray For Men

Viaxi Long Time Spray For Men

325,00
Retard Longtime Cream For Men
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Retard Sprey Retard Longtime Cream For Men

Retard Longtime Cream For Men

325,00
Proloonging Delay Creme For Men
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
659,00
Porcodile Longtime Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maxman Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Maxman Krem Maxman Geciktirici Krem

Maxman Geciktirici Krem

299,00
ERObyHOT Long Time Delay Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
ERObyHOT ERObyHOT Long Time Delay Cream

ERObyHOT Long Time Delay Cream

825,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

299 825

Diğer

  © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar