WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

19 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Amerikan Üroloji Birliği’nin yaptığı bir araştırmaya göre, 18 ve 59 yaş arasındaki erkeklerin 3’te 1’i yaşamlarının herhangi bir bölümünde erken boşalma sorunu yaşamaktadır. Erken boşalma için belirlenmiş herhangi bir süre yoktur. Buna rağmen meydana geldiğinde erkek partneri en çok ürküten konuların başında gelir. Erkek partner, her ne kadar bu durumdan çekinse de bu çok sık rastlanan bir cinsel işlev bozukluğu. İster psikolojik, ister fizyolojik olsun erken boşalma geciktirici hap gibi takviyeler ile düzeltilebilecek bir bozukluk.

Ritmi ve Heyecanı Uzatan Geciktirici Hap Seçkileri

Cinselliğin en keyifli yanı ne diye sorulsa, birçok kişinin vereceği cevap ‘haz’ olur. Her adımda biraz daha yükselen zevk ve adrenalin, cinselliğin en güzel yanı olan hazzı ortaya çıkarır. Bu yönüyle cinsellik, her türlü aşk oyununu ve yepyeni macerayı mümkün kılar. Böylece her iki taraf için de eşsiz ve eğlenceli bir birlikteliğin kapıları aralanır. Sevişmenin çok yönlülüğünden faydalanmak zaman istese de, yatak odasında tüm kartları doğru açabilmek için gereken en önemli şey zamandır. Sevişmenin en önemli parçası olan zamanlamayı ayarlayan en güzel araç ise geciktirici hap eczane ürünleridir. 

Bir başka ifadeyle, keyifli ve doyum verici bir cinsellik için zamanlama her şeydir. Her iki tarafın da zirveyi görebilmesi, geciken bir cinsel ilişkinin nihai sonuçlarından biridir. Böylesi her iki tarafa da mutluluk fazlasıyla mutluluk verir. Bu sebeple zamanı iyi kullanmak ve kendi lehine çevirmek, bir erkek için oldukça önemlidir. Bilhassa kadınlar için orgazm olabilmek her zaman kolay olmayabilir. Bu gibi durumlarda baş döndüren nefes kesici bir sona erişmek için, erkeğin orgazmını kadın orgazm olana kadar geciktirmesi gerekir. Bu da ancak geciktirici hap sipariş vermekle mümkündür. Siz de geciktirici hap seçkileri ile zamanı uzatabilir ve dolu dolu kullanabilirsiniz. 

Yoğun Gecikme Etkisiyle Geciktirici Hap Seçenekleri

Erkekler için önemi büyük olan testosteron seviyesinde azalma olması, yaşlanma süreciyle gelen doğal bir durumdur. Testosteronun adım adım, zamanla azalmaya başlaması normal kabul edilen bir durumdur. Erkekte testiste üretilen bu hormon, cinsellik açısından sihirli bir etkiye sahiptir. Testosteron, kas ve kemik kütlesi oluşumundan sorumludur. Ancak cinsellik için önemi yüksek olan sperm üretimini teşvik etme görevine sahip olan bu hormonun azalması ile erken boşalma sorunu meydana gelebilir. 

Bir erkeğin sahip olduğu testosteron seviyesi, cinsel dürtüsünü etkileyen en önemli faktörlerden biridir. İleri yaştaki erkeklerde erken gelme görülmesinin etkenlerinden biri de uzmanlar tarafından testosteron seviyesi olarak gösterilir. Bunun haricinde kullanılan bazı ilaçlar da bu hormonda düşüşe sebep olabilir. Yaşanan bir bedensel sağlık problemi ya da özellikle genç erkeklerde sık yapılan masturbasyon, erken boşalmanın sorumlusu olabilir. Ancak sorun ne olursa olsun, erken boşalmaya ilaç kullanarak bunun üstesinden gelinebilir. 

Erken Boşalmaya Çözüm: Geciktirici Hap Kullanımı

Erken boşalmaya sebep olan şey her ne ise en nihayetinde bunun varlığını kabul etmelisiniz. Ardından milyonlarca kişinin başvurduğu geciktirici hap seçkileri ile hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Sevilerek kullanılan geciktirici ürünlerin çalışma sistemi, erken boşalmaya neden olan enzimleri bloke etmek ve cinsel ilişkiyi uzatmak üzerinedir. Geciktirici hap etki süresi ile kullananların bir daha kullanmayı tercih ettiği ürün seçkisidir. Kullanımın ardından penisteki kansızlık durumu ortadan kaldırılır ve böylece zamanın hakimi siz olursunuz. Bu anlamda geciktiriciler, zamanın direksiyon koltuğuna oturabilmeniz için muazzam bir tercihtir. 

Bu ürünlerden olabilecek en yüksek etkiyi alabilmek için dikkat edilmesi gereken en önemli iki şey miktar ve zamandır. Planlanan cinsel ilişkiden ortalama 30-60 dakika önce bol su eşliğinde almak yeterli olacaktır. Yanı sıra 24 saat için tek bir doz yeterlidir, daha fazlasını almak ilişki süresini uzatmaz ve sağlık için risklidir. Aynı şekilde ürünlerin alkol ile beraber alınması etkiyi azaltır ve sağlık için tehdit oluşturur. Buna ek geciktirici hap seçkilerini kullanacağınız gün çok ekşi ve yağlı yemekler tüketmemeye özen göstermelisiniz. Ürünü yemek yedikten 4 saat sonra kullanmanız halinde etkisi daha keskin bir şekilde ortaya çıkacaktır. 

Geciktirici Hap ile Daha Uzun Süren Performans Gücü

Her gece milyonlarca kişinin kullandığı ve tavsiye ettiği geciktirici haplar, kullanıldıkları andan itibaren penis bölgesine kan akışı gerçekleştirerek ereksiyon hormonlarını harekete geçirir. Kullanıldıklarında peniste eş zamanlı olarak ereksiyon gerçekleştiren bu haplar, libidoyu yükseltir ve şehveti artırır. Böylece partnerinize büyülü bir deneyim yaşatabilir ve yoğun gecikme etkisinin verdiği güç ile daha uzun süren performansın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Geciktirici hap tavsiye forumlarında, erken boşalma konusunda en fazla önerilen yollardan biridir. Firmamız bünyesinde, kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen, ereksiyon süresini adeta şaha kaldıran hap seçkilerini bulabilirsiniz. 

Geciktirici haplar ile vücuda sağlanan değerli besinler aracılığıyla penis güçlenir ve erken boşalmayı önlemek üzere etkili bir mekanizma gerçekleşir. Geciktirici hap seçenekleri, geciken bir sevişme için ezeli düşman olan PDE-5 enzimlerine karşı sarsılmaz bir kalkan oluşturarak çalışır. Aynı zamanda nitrik oksit seviyesini yükselterek vücudu performansa ve uzun süren bir cinsel ilişkiye hazır ve dinamik hale getirirler. Böylece ereksiyon daha uzun süre korunur ve erken boşalmanın yerine akıllardan çıkmayacak uzunlukta bir birliktelik konur. Bu etkiyi bir an önce yaşayabilmek için geciktirici hap satan eczaneler arasından güvenilirliği ve başarısı ile ayrılan online satış noktamızı tercih edebilirsiniz. 

Eczanelerde Satılan Geciktirici Haplar Nelerdir

Bolt Geciktirici Hap 3800 mg

Novagra 30 Kapsül

Bigman Geciktirici Hap

Boss Geciktirici Hap 2800 mg

KLG Geciktirici Hap

Ferrari Geciktirici Sertleştirici 30 Kapsül

Supra Pe Geciktirici Hap 3600 mg

QL36 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici

Porcodile Bitkisel Geciktirici Kapsül

Prematurex Maximum Power 30 Kapsül

Rxtar Bitkisel Geciktirici Kapsül 650 mg

Viga USA Geciktirici Kapsül 2800 mg

Geciktirici Hap Tavsiye ve Yorumları

Cinselliğin insan yaşamı içindeki yeri ve önemi, modern dünya ile beraber daha fazla konuşulmaya başlandı. Fiziki olarak iki vücudun birleşiminden öte, iki zihnin ve iki ruhun birleşimi olarak nitelendirilen cinsellik, sonucunda her iki tarafın da haz noktasına ulaşması ile başarılı kabul ediliyor. Ne var ki erkek vücudu dinamiklerine uyum sağlayamayan kadınlar, her zaman erkekle birlikte aynı doyuma ulaşmış şekilde çıkamıyor ilişkiden. İşte geciktirici hap seçkileri, muazzam bir senkronizasyon oluşturarak her iki tarafın da birbirine yetişmesine yardımcı olur. 


 

 • Erken boşalmayı önleyici hap seçkileri, kullanılması ile mucizevi etkiler ortaya koyar. Hatta zaman içinde, düzenli kullanım ile birlikte bazı erkeklerde erken gelme problemini çözdüğü de görülmüştür. 
 • Erken boşalmanın sorumlusu olan sebeplerden biri olan pelvik kas zayıflığını da önleyen bu ürünler ile zincirlerinizi kırabilir ve her şeye yeni baştan başlayabilirsiniz. 

 

Orijinal Geciktirici Hap Eczane Satış Merkezi 

Bunun elde edilebilmesi için özenle tasarlanmış ürünler, Türkiye’nin en çok tercih edilen geciktirici hap satış merkezi olan firmamız üzerinden güvenle temin edilebilir. Cinsellik alanında yapılan bazı araştırmalar, cinsel sağlığa ve zindeliğe doğru yoğunlaşmaya başlıyor ve her geçen gün cinsel sağlığın önemi daha fazla artıyor. Biz de ürünlerimizi, bu bilinç ile satışa sunuyor ve hizmet politikamızı her geçen gün yenileyerek iyileştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 

Web sitemizin gelişmiş filtreleme fonksiyonunu kullanarak aradığınız ürünü kolayca bulabilir ve tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Aklınıza takılan herhangi bir soru halinde, Whatsapp iletişim kanalı üzerinden ekibimize ulaşabilir ve gizlilik çerçevesinde sorularınızı iletebilirsiniz.

Yaşanılan ilişki sırasında penisin vajina içerisinde olduğu süre çok önemlidir. Yaşanılacak yarım saatlik bir öne sevişme sonrası girilen ilişki iki tarafa da oldukça yüksek hazlar verecektir. Ama özellikle ülkemizde yaşayan erkeklerde görülen erken boşalma problemi yüzünden bu durum mümkün olmamaktadır. Kadınlar için zevk alma oranı zamanla yükselir. Erkek bireyler için ise durum tam tersidir. İlişki ilerledikçe kadının aldığı zevk arttığı için bir süre sonra daha fazlasını ister ama erkek bireylerde görünen erken boşalma yüzünden bu zevki alamadan ilişki yarı da kalmak zorun olur. Erkek bireyler için bu bazen çok dert edilmese de kadınlar bu durumdan oldukça şikayetçidir. O nedenle partnerlerinin geciktirici haplardan yardım almasını isterler. 

Geciktirici Hap Kullanım Amacı Nedir

Kimi erkekler bu isteği kabul etse dahi kimi erkek bireyler ise erkeklik iç güdüleri yüzünden gurur yapıp bu sorunu kabul etmezler. Bu sorunu kabul etmeyen bireylerin cinsel yaşantıları ise kadınlar tarafından pek fazla beğenilmemeye başlar. Bunun sonucunda da kadınlar yatakta suratsız bir şekilde ilişkiye girerler. Kimisi ise ilişkiye yanaşmaktan kaçar hale girer.

Bu durumdan rahatsız olmayan kadınlar için problem yoktur. Ama rahatsız olan kadınlar artık yaşadıkları birlikten zevk alabilmek adına partnerlerine bu ürünleri belli etmeden kullandırırlar. Bu sayede yaşayacakları ilişkiden oldukça zevk almaya başlayabilirler. Bunun için geciktirici bir hap alıp kullanmaları gerekir. Diğer ürünleri kullanamamalarının nedeni eşlerine belli etmeden kullanma şansları olmadığı içindir. geciktirici hap eşler kendi arasında belli etmeden kullanabilir ve uzun süreli bir birlikteliğe şahit olabilirler. Bunun için ise yapmaları gereken çok basit işlemler vardır. Satın aldıkları geciktirici hapı eşlerinin içeceklerine atmak ve homojen bir şekilde karıştırmak. Bu sayede eşiniz hap aldığının farkına varmayacaktır.

Novagra Geciktirici Sertleştirici Hap 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Novagra Novagra Geciktirici Sertleştirici Hap 30 Kapsül

Novagra Geciktirici Sertleştirici Hap 30 Kapsül

459,00
Novagra geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Novagra Novagra geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Novagra geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

459,00
Klg geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
KLG Klg geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Klg geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

425,00
Boss geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Boss Boss geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Boss geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

399,00
Doğal Geciktirici Hap Supra Pe Fiyatı Kullanımı Yorumlar
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Supra Pe Doğal Geciktirici Hap Supra Pe Fiyatı Kullanımı Yorumlar

Doğal Geciktirici Hap Supra Pe Fiyatı Kullanımı Yorumlar

399,00
Dogal Bitkisel Geciktiriciler Klg Geciktirici Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
KLG Dogal Bitkisel Geciktiriciler Klg Geciktirici Hap

Dogal Bitkisel Geciktiriciler Klg Geciktirici Hap

425,00
En İyi Bitkisel Geciktiriciler Boss Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Boss En İyi Bitkisel Geciktiriciler Boss Kapsül

En İyi Bitkisel Geciktiriciler Boss Kapsül

399,00
Ferrari Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Ferrari Ferrari Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

Ferrari Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

499,00
Rxtar Bitkisel Geciktirici Kapsül 650 mg
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Retardant Kapsül Rxtar Bitkisel Geciktirici Kapsül 650 mg

Rxtar Bitkisel Geciktirici Kapsül 650 mg

359,00
Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Hap Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

499,00
Geciktirici hap eczane sipariş fiyatı satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Herkül Geciktirici hap eczane sipariş fiyatı satın al

Geciktirici hap eczane sipariş fiyatı satın al

379,00
Bolt geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Bolt Bolt geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Bolt geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

399,00
Bigman hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Bigman Bigman hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Bigman hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

399,00
En Etkili Bitkisel Geciktirici Hap Eczane Sipariş Fiyatı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Bitkisel Geciktirici Hap En Etkili Bitkisel Geciktirici Hap Eczane Sipariş Fiyatı

En Etkili Bitkisel Geciktirici Hap Eczane Sipariş Fiyatı

399,00
Bigman Geciktirici Hap Sipariş Fiyatı Kullanım Şekli
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Bigman Bigman Geciktirici Hap Sipariş Fiyatı Kullanım Şekli

Bigman Geciktirici Hap Sipariş Fiyatı Kullanım Şekli

399,00
Supra pe hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Supra Pe Supra pe hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Supra pe hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

399,00
En Ucuz Geciktirici Hap Bolt Geciktirici Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Bolt En Ucuz Geciktirici Hap Bolt Geciktirici Hap

En Ucuz Geciktirici Hap Bolt Geciktirici Hap

399,00
Prematurex Maximum Power 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Prematurex Prematurex Maximum Power 30 Kapsül

Prematurex Maximum Power 30 Kapsül

499,00
Porcodile Bitkisel Geciktirici Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Porcodile Porcodile Bitkisel Geciktirici Kapsül

Porcodile Bitkisel Geciktirici Kapsül

459,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

359 499

Diğer

  © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar