WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici

Geciktirici ürünler erkeklerin sıklıkla yaşadığı erken boşalma sorununun giderilmesinde kullanılan ürünlerdir. Genellikle 35 yaş üstü erkeklerde görülen bu sorun günümüzde ergen yaşta ki erkeklerde de sıklıkla görülmeye başlamıştır. Nedeni psikolojik olabileceği gibi bazı kronik rahatsızlıkların belirtisi olarak ta görülebilmektedir. Eczane garantisi altında olan geciktirici ürünler kullanmak erken boşalma sorununu gidererek kişiye sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşantı sunmaktadır.

Bitkisel Geciktirici Ürünler

Cinsel ilişki yaşamadan birkaç dakika önce kullanılan geciktirici ürünler ile kusursuz bir seks yaşayabilirsiniz. Uzun süreli ilişkiler, sabaha kadar süren seks maceraları artık hayal değil. Zevkinizin doruk noktasında gelen erken boşalmayla ilişkinizi sonlandırmak, kendinizi ve partnerinizi yarı yolda bırakmamak için geciktirici ürünlerin mucizesi ile sizde tanışın.

Geciktirici Ürün Kullanıcıları

Geciktirici ürün çeşitleri birçok farklı kategoride karşınıza çıkmaktadır. Hap olarak cinsel ilişkiden 1 saat önce kullanabileceğiniz kaliteli ve yüksek etkili ürünler mevcuttur. Hap kullanmaktan kaçınan kişiler için direk penisin üzerine sıkarak uygulayabileceğiniz sprey formunda ki geciktirici ürünler ile de erken boşalma sorununuzu giderebilirsiniz.

Daha etkili ve üst düzey bir geciktirici etki istiyorsanız hem hap hem de spreyi aynı anda kullanarak uzun soluklu bir seks yaşayabilirsiniz. Her ikisini de aynı anda kullanmak size herhangi bir zarar vermez. Aksine performansınızı güçlendirir. Geciktirici ürünler arasında size en uygun olan 1 veya 2 ürünü seçip rötarlı gecelere merhaba deyin.

30 Ağu 2021 02:30

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar