WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Etkili Geciktirici Sprey Önerileri

Erkeklerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştığı ve en yaygın olarak bilinen sorunlarının başında erken boşalma gelmektedir. Erken boşalma sorunu kişilerde ne zaman olacağı belli olmamaktadır. Gün içerisinde yaşanmış kötü olaylar, aşırı yorgunluk, stres

Erkeklerin cinsel hayatlarında en sık karşılaştığı ve en yaygın olarak bilinen sorunlarının başında erken boşalma gelmektedir. Erken boşalma sorunu kişilerde ne zaman olacağı belli olmamaktadır. Gün içerisinde yaşanmış kötü olaylar, aşırı yorgunluk, stres gibi sebeplerden de erken boşalma yaşamayan kişiler boşalma süresine hâkim olmakta güçlük çekebilirler. Büyük arzu ve istekler ile başladığınız bir seks aktivitesini şansa bırakmamak için geciktirici sprey kullanmalısınız. Geciktirici spreyler erkeğin boşalma süresini kontrol etmesini sağlamaktadır. Geciktirici sprey önerilerine dikkat edilerek daha üstün performanslar sergilenebilir ve partnerinize muhteşem zevk dolu bir gece yaşatabilirsiniz.

Daha Uzun Geceler İçin Geciktirici Sprey

Cinsel birleşmelerin daha üst duygularda ve zevklerde deneyimlenmesini sağlayan geciktirici spreyler boşalma süresini uzatarak rötar etkisi göstermektedir. Geciktirici sprey önerileri arasında en önemlileri ve göze çarpanları şunlardır. Kesinlikle cinsel birleşmeye başlamadan önce kullanılması gerekli olan ürünlerdir. Penis erekteyken kullanılması gerekmektedir. Penis bölgesinin alt kısmı, üst kısmı ve baş kısmına sıkılması yeterlidir, sıkılma işlemi tamamlandıktan sonra ovalayarak iyice yedirilmesi gerekmektedir, birleşme sırasında boşalma hissi başladığında tekrar sıkılabilir.

30 Ağu 2021 00:06

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar