WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalmada Geciktiricilerin Önemi

Birlikteliklerde erkeğin normal ilişki süresinden daha öncesinde istem dışı yaşadığı duruma erken boşalma denilmektedir. Erkekler partnerleri ile olan ilişkilerinde erken boşalma sorunu ile karşılaştıklarında partnerlerini tam anlamıyla tatmin edememenin

Birlikteliklerde erkeğin normal ilişki süresinden daha öncesinde istem dışı yaşadığı duruma erken boşalma denilmektedir. Erkekler partnerleri ile olan ilişkilerinde erken boşalma sorunu ile karşılaştıklarında partnerlerini tam anlamıyla tatmin edememenin verdiği bir özgüven eksikliği ve yetersizlik duygusu hissetmektedir. Cinsel birlikteliklerde yöneten, hükmeden taraf olmayı seven erkekler için eksi bir durumdur. Geciktiriciler erkeklerin yaşadığı bu erken boşalma sorununda, çözüm niteliğinde görev yapmaktadır.

Geciktirici Kullanımı ve Cinsel Deneyim

Geciktirici kullanan erkekler, birlikteliklerde erken boşalma sorununu dert etmeden rahat ve zevkli dakikalar geçirebilmektedir. Erkeğin kısa sürede yaşadığı boşalmayı olabildiğince geciktirerek, çiftin sağlıklı ve kaliteli bir cinsellik deneyimlemesini sağlamaktadır.

En Etkili Geciktiriciler Hangisi

Erken boşalma sorunu için geliştirilen geciktiriciler, kullanıcılara kolaylık ve seçenek olması açısından sprey, krem, jel ve hap gibi birçok farklı formda üretilmektedir. Bolt, Boss Bigman, Stag, Delay 48000, Eros gibi birçok markanın geliştirdiği geciktirici ürünler bitkisel içeriklere sahip oldukları için herhangi bir zararlı yan etkileri bulunmamaktadır. Birliktelikten belirli bir süre öncesinde kullanılan geciktirici ürün çeşitlerinin ortalama etki süresi 1 saattir. Etki süresi bünyeye göre farklılık gösterdiği için bu süre daha uzun ya da kısa olabilmektedir.

30 Ağu 2021 00:04

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar