WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalıyorum Neden

Erken boşalıyorum neden sorusu üzerine yapılan araştırmalarda en sık rastlanan nedenlerden biri olarak gençlik çağlarında yapılan mastürbasyonların yakalanma korkusu, aşırı heyecan ve stres ile yapılmasından kaynaklandığı görülmektedir. O dönemde kişi içi

Erken boşalıyorum neden sorusu üzerine yapılan araştırmalarda en sık rastlanan nedenlerden biri olarak gençlik çağlarında yapılan mastürbasyonların yakalanma korkusu, aşırı heyecan ve stres ile yapılmasından kaynaklandığı görülmektedir. O dönemde kişi için önemli olan tek şey yakalanmadan biran önce boşalmanın verdiği hazza sahip olmaktır. Buna bağlı olarak da ileri ki yıllarda bu tarz erken boşalma sorunları ile karşı karşıya kalmak kaçınılmazdır.

Geciktirici Ürün Kullanıcıları

Bu gibi durumlarda çaresizliğe kapılmadan geciktirici hap ilaçları gibi çözüm yolları aramak en doğrusudur. Yapılması gereken bir diğer doğru konu ise geciktirici ürünlerin desteğini almaktır. Erken boşalıyorum neden sorusu ve zaman kaygısı ile cinsel ilişki yaşamak yerine, geciktirici ürünlerin mucizesinden faydalanmayı ihmal etmeyin.

Yukarıda belirttiğimiz gençlik yıllarında yapılan mastürbasyon hatasına ek olarak kişinin partnerine karşı duyduğu aşırı ilgi ve sevgiyi de ekleyebiliriz. Bu gibi aşırı duygusal durumlarda kişi cinsel olarak daha çabuk tahrik olur ve yoğun ilgisi nedeniyle daha fazla cinsel haz alır. O yüzden erken boşalıyorum neden acaba diye kaygılanmak yerine partnerinizle sevişirken duygusal dürtülerinizi biraz dizginlemeyi deneyin.

Geciktirici Ürün Kampanyaları

Ya da ben cinsel ilişki yaşarken bu tarz streslere girmek duygularımı zincirlemek istemiyorum diyorsanız geciktirici ürünlerden mutlaka yardım alın. Böylece partneriniz ile birlikte aşk dolu, tutkulu ve uzun süren bir seks yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

30 Ağu 2021 02:28

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar