WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Ereksiyon Sorunu ve Tedavisi

Cinsel ilişki sırasında gerekli olan ereksiyon halinin ya da isteğin olmaması durumu bir sertleşme sorunudur ve bu sorun birçok erkeğin başına gelebilmektedir. İstemsiz olarak oluşan bu durum, çiftlerin cinsel hayatlarında mutsuz olmalarına ve cinsellikte

Cinsel ilişki sırasında gerekli olan ereksiyon halinin ya da isteğin olmaması durumu bir sertleşme sorunudur ve bu sorun birçok erkeğin başına gelebilmektedir. İstemsiz olarak oluşan bu durum, çiftlerin cinsel hayatlarında mutsuz olmalarına ve cinsellikten soğumalarına yol açmaktadır. Kimi erkekler bunun doğal bir süreç olduğunu kabul ederken, kimi de bu sorunun üstesinden gelemeyerek büyük bir umutsuzluğun içerisine düşebilmektedir.

Ereksiyon Sorunlarına Bitkisel Çözüm

Günümüzde artık iktidarsızlık, tedavi edilebilen bir sorundur. Bu durumun farklı birçok nedeni olabilmektedir. Bunlardan en sık karşılaşılanı ise fiziksel nedenlerdir. Ereksiyon sorunu tedavisi sürecinde en önemli nokta ilişki öncesinde ve ilişki sırasında sakin olmak ve gevşemektir.

Partneriniz İle İlişkilerinizi Yarıda Bırakmayın

Bunun için zamanın ve ortamın da uygun olması gerekmektedir. Hastada büyük bir psikolojik sorun yok ise eğer ilk olarak telkin yolu denenebilir. Eğer psikolojik sorunlar ciddi bir boyutta ise bir terapiste gidilmesi önerilir. Ereksiyon sorunu tedavisi öncesi sorunun tam olarak ne olduğunun tespit edilmesi ve buna uygun bir tedavi yönteminin uygulanması çok daha etkili sonuçlar verecektir.

30 Ağu 2021 00:16

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar