WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Ereksiyon Bozukluğu

Ereksiyon bozukluğu erkeklerde cinsel istek olmasına rağmen peniste ki yetersiz sertleşme problemi sebebi ile cinsel ilişkiye girememek veya girse bile istenilen süre boyunca bu penis sertleştirici özelliği devam ettirememek olarak adlandırılabilir. Bu cinsel bozukluk birçok erkeğin seksüel yaşamını altüst etmektedir ve karşı cinsle olan bütün ilişkilerini, sosyal yaşamını önemli ölçüde zedelemektedir.

Penis Sertleştirici Ürünler

Ereksiyon bozukluğu probleminin kabul edilip tedavi edilmesi cinsel sağlık sorunlarının daha çok ilerlememesi adına oldukça önemli bir adımdır. Bu durumda bitkisel içeriklere sahip ereksiyon güçlendirici, penis sertleştirici ürünler kullanılması gerekmektedir. Bu tarz cinsel sorunlar 30 yaş üstü erkeklerde sıklıkla görülse de 20'li yaş grubu erkeklerde de görülebilmektedir. Erken teşhis ve tedavi kişinin hem sosyal hem de cinsel hayatı için önem arz eder.

Ereksiyon bozukluğu nedenleri erkeklerde sinirsel uyarılmanın zayıf olması, damarların yeterli kan akışını sağlaması için yeterli olmaması, uygun bir hormonal fonksiyona sahip olamamak ve psikolojik etkenler olarak sayılabilir. Bu etkenlerin yanı sıra kronik hastalık, pelvik travma ve cerrahi, alkol, sigara kullanımı, sistemik ateroskleroz, diyabet gibi risk faktörü sahibi hastalarda daha sıklıkla görülebilmektedir.

Sağlığınız İçin Bitkisel Ürünler Kullanın

Ereksiyon bozukluğu tedavi süresince kişi ilk önce sorununun erken farkına varmalı ve tedavi için istekli olmalıdır. Bu tedavi doğru ürünler kullanıldığı takdir de hemen sonuç alabileceğiniz, seksüel hayatınızı düzene koymanızı sağlayacak basit ve etkili bir tedavidir.

Ereksiyon bozukluğu tedavisi için özel olarak geliştirilen bitkisel içerikli ürünlerden yardım almanızı öneririz.

30 Ağu 2021 02:36

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar