WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Daha Uzun Bir Cinsel Yaşam İçin Geciktirici Hap

Cinsel hayatın en devasa katili olarak adlandırabileceğimiz erken boşalma meselesi Türkiye'de her 5 erkekten 3'ünde var. Aynı vakitte bu meselesi yaşayıp buna müdahale etmeyen erkek adedinin bundan defa henüz yüksek bulunduğu öngörülüyor. Maalesef bu vaziyet kısa zamanlı cinsel birleşmelerin ötesine geçmeyi olası kılamıyor. Saatlerce seks yapma talebi ise fakat hayallerde kalıyor. Bunu önlemenin ve olası kılmanın yolu ise bundan sonra geciktirici haplardan geçiyor. Geciktirme özelliği olan haplar erkeklerin ereksiyonunu uzun süreli olarak sabit kılarken boşalma müddetini epey arttırıyor. Ortalama olarak 5 kata kadar henüz uzun bir orgazm müddeti yarattığından hem kendinize hatta partnerinize müthiş bir haz hediye ediyorsunuz.

GECİKTİRİCİ HAPLAR FAYDALI MI?

Cinsel hayata katkılarıyla geciktirici haplar senelerdir gündemden düşmüyor. Türkiye'de bitkisel geciktirici haplar denildiğinde birden fazla seçenek ürüne rastlamaya başladık. Artık hem orgazm müddetini arttıran hatta penis sertliğini bununla aynı seviyede uzun sürelere yayan formüller görmek olası duruma geldi. Seks sırasında partnerinizi orgazm noktasına ulaştıramadan yarım bırakmak mecburiyetinde kalıyorsanız bu vaziyet vakit içinde henüz devasa bir meseleye dönüşebilir.

Faydaları itibariyle geciktiriciler adamın özgüvenini maksimum noktaya çıkarmaktadır. Kadın ise cinsel hayattan beklentilerini karşılama noktasında hoşnut kalmaktadır. Eğer cinsellikte partnerinizle yaşam sürdürmek dilediğiniz şeyleri erken boşalma probleminden dolayı yaşayamıyorsanız çözümünüz oldukça kolay. Dilerseniz geciktirici hap isterseniz değişik formlarda ürünleri kullanarak boşalma müddetinizi katlayarak arttırabilirsiniz.

25 Tem 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar