WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Çin Topu Nasıl Kullanılır

Tibet eczacılığının modern buluşlarından biri olan çin topu 8 li ve 4 lü tabletler, uzak doğu ülkelerinin gelmiş geçmiş en etkili ve kuvvetli afrodizyak ürünüdür. İçeriğinde 38 adet bitkinin konsantresi bulunan bu ürün cinsel sağlık tedavilerinde kullanılan oldukça revaçta olan bir bitkisel karışımdır. Cinsel güç arttırıcı çin topu tamamen natürel bir afrodizyak etkisine sahiptir. Başlarda Uzakdoğu ülkelerinin gözdesi olan zaman içinde de dünya çapında en çok aranan cinsel ürünler kategorisinde yerini almıştır.

Günümüzde birçok erkeğin korkulu rüyası haline gelen ve cinsel hayatlarını kâbusa dönüştüren ereksiyon ve penis sertleşmemesi gibi sorunları tedavi eden, kullandıktan sadece 30 dk sonra muhteşem etkilerine sahip olabileceğiniz çin topu tibet atomu olarak da bilinmektedir. Düzenli kullanım sonrasında erken boşalmayı da önlediği kullanan kişilerin yorumları ve olumlu geri bildirimleri ile tespit edilmiştir.

ÇİN TOPU NEDİR VE NASIL KULLANILIR?

Cinsel ilişki sırasında yaşamış olduğunuz olumsuz etkiler ve buna bağlı olarak görülen stres, endişe gibi duygularınız da artık muhteşem bir seks için size engel olamayacak. Penisinizde oluşturacağı kusursuz sertleştirici etkinin uzun sürmesini sağlayan çin topu mucizesi ilişki sırasında özgüveninizin artmasında size destek olacaktır. Ereksiyon problemi yaşayan bütün erkeklerin güvenle kullanabileceği çin topu ereksiyon sağlayıcı üstün etkisini 36 saat boyunca gösterir.

Sağlığınız İçin Orijinal Ürünler Kullanın

Çin topu kullanımı, oldukça basittir. Cinsel birliktelik yaşamadan 30 dakika önce ağız yolu ile çiğnenmelidir. İçeriğindeki afrodizyak ve antioksidan karışımları ağızda hafif bir acımsılık bırakabilir ama bu tat çok kısa süre sonra yok olmaktadır. Çiğneme işlemi bittikten sonra çin topu bir bardak su ile yutulmalıdır.

30 Ağu 2021 02:37

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar