WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Boss
Boss

Boss geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

AE-185

Boss geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Boss Geciktirici Hap

 
Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin sadece cinsel anlamda değil gündelik yaşamlarında da kendilerine olan güvenlerinin sarsıldığını söyleyebiliriz. Bu tarz bir durum erkeğin kendisini kötü hissetmesini sağlarken bayanın da cinsellikten keyif almasını engellemektedir. Bu sorunu çözebilmek adına boss geciktirici hap tercih eden erkeklerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Boss geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Daha keyifli cinsel paylaşımlar yapabilmek adına partnerlerin her ikisinin de cinsel ilişkiden keyif alabilmeleri gereklidir. Keyifli bir cinsel yaşantı için ise çiftlerin orgazm sürelerinin yakın olması önemlidir. Geciktirici hap ile birlikte bu süre ayarlanabilmektedir.
 

Boss Geciktirici Hap Etkisi

 
Cinsel deneyimlerin yoğun bir haz haline gelebilmesi ve aynı zamanda cinsel paylaşımdan çiftlerin zevk alabilmesi için Boss geciktirici hap son derece etkin bir formül ile hazırlanmıştır. İçerisinde yer alan geciktirici özler ile birlikte ereksiyon süresini uzatmakta ve daha kaliteli bir cinsellik sağlamaktadır.
Aynı zamanda cinsel deneyimin sadece bir kez ile sınırlı kalmamasını da sağlamaktadır. Ereksiyon süresi daha uzun olacağı için birden fazla cinsel birliktelik yaşamanızda etkili olacaktır. Boss içeriği ile birlikte en az 20 dakika ereksiyon sürenize ekleyecek olan bir formüle sahiptir.
 

Boss Geciktirici Hap Kullanımı

 
Daha yoğun ve belki de uzun bir süre cinsel paylaşımda bulunmak istiyor iseniz, Boss geciktirici hap cinsel beraberlikten 1 saat önce su ile birlikte alınmalıdır.

Konu: geciktirici hap kullanımı, Boss geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Keywords: Boss geciktirici hap, geciktirici hap eczanelerde, Boss hapı


Etiketler, boss geciktirici kapsül, boss geciktirici hapı, boss geciktirici hap kullanımı, boss geciktirici hap fiyatı, boss geciktirici hap kullanıcı yorumları, boss geciktirici hap sipariş ver, boss geciktirici hap eczaneden satış

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Devran Tanışık 12 Şub 15:56

Geciktiriyor

Sürekli görüştüğüm samimi bir eczacı dostum var bu durumlarda genelde kendisine danışırım. Gün günü tutmuyor bazen erken boşalıyorum bunun için eczacı arkadaşımın tavsiye ile Boss tablet sipariş ettim.

Benzer Ürünler

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar