WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayan Azdırıcı Damlalar Nasıl Kullanılır

Bayan azdırıcı damlalar cinsel isteksizlik yaşayan, orgazm olmakta güçlük çeken ve ilişki esnasında zevk alamadığını söyleyen bayanlar için özel olarak bayan azdırıcı damla formüle edilmiştir. İçerisinde bol miktarda afrodizyak barındıran bu ürünler bayanların hormon değişikliği, kronik hastalıklar, doğum sonrası gelişen psikolojik etkenler ve menopoz gibi durumlarda ortaya çıkan cinsel soğukluklarını gidermeye yardımcı olmaktadır.

Partnerinizle daha sıcak ve tutkulu cinsel ilişkiler yaşamak için gecenizi bayan azdırıcı damlalar ve mucizevi etkilerine emanet edin. Sonuçlarına hayran kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Kısa süre içerisinde bayanların cinsel algısını genişleten ve istekliliğini maksimum düzeye çıkartan bu damla sayesinde tek bakışınızla bile onu artık tahrik edebileceksiniz. Kadınınız size dokunmak için adeta yanıp tutuşacak.

BAYAN AZDIRICI DAMLALAR VE KULLANIMI HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Öncelikle dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bayan azdırıcı damlalar ve benzeri cinsel performans arttırıcı ürünler kullanırken alkol alınmamasıdır. Çünkü alkol ürünün etkisini azaltmakta ve istenilen sonuca ulaşmayı engellemektedir. Asitli olmayan bir içeceğin içerisine damlatacağınız 5-6 adet damla ile arzuladığınız sonuca rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bayanlar İçin Özel Azdırıcı Damlalar

Eğer kullanacak olan bayan kendi isteğiyle kullanıyorsa dilaltına damlatılması tavsiye edilir. Bayan azdırıcı damlalar bu şekilde daha etkili ve sonuçları uzun süre kalıcı olur. Tadı, rengi ve kokusu olmadığından kullanım açısından oldukça kolay bir üründür. Cinsel ilişkiden 15-20 dakika önce alınması bayanın cinsel isteğini tetiklemede yeterli olacaktır.

30 Ağu 2021 02:39

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar