WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayan Azdırıcı Alkol

Bayanların cinsel anlamda daha istekli olabilmeleri ve de çok daha tutkulu bir şekilde cinsel birliktelik içerisinde olabilmeleri adına bayan azdırıcı alkol ile tüketilmemelidir. Ürün oldukça özel bileşenlere sahiptir ve de bileşenlerin etkisini bozmaması

Bayanların cinsel anlamda daha istekli olabilmeleri ve de çok daha tutkulu bir şekilde cinsel birliktelik içerisinde olabilmeleri adına bayan azdırıcı alkol ile tüketilmemelidir. Ürün oldukça özel bileşenlere sahiptir ve de bileşenlerin etkisini bozmaması adına alkol ve süt ürünleri gibi ürünler ile kullanılmamalıdır. Bu durumda cinsellik bayan azdırıcı damla ile daha zevkli bir şekilde yaşanacaktır.

Çeşitli Kadım Azdırıcı Damlalar

Cinselliğin en yoğun hazlar ile deneyimlenerek hem erkeğin hem de bayanın cinsel anlamda oldukça yoğun zevkleri alabilmesi adına bayan azdırıcı alkol, süt ürünleri ve asitli olan içecekler ile birlikte kullanılmamalıdır. Ancak bu şekilde cinsel birliktelikler çok daha zevk dolu bir şekilde yaşanabilir ve de mükemmel deneyimler ortaya çıkabilir.

30 Ağu 2021 02:15

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar