WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

2 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Cinsel ürünler arasında belki de en etkili olan ama en ucuza bulabileceğiniz ürünlerin arasında afrodizyak banyo ürünleri gelmektedir. afrodizyak banyo ürünleri genellikle cinsel istek arttırıcı bir ürün olarak bilinmektedir. Bilindiği gibi cinsel istek arttırıcı olan ürün çeşitli nedenler ile kullanılabilmektedir. Çoğunluk ile evli çiftlerde cinselliğin monotonlaştığı ve partnerlerden birinin ilişkiye yanaşmadığı zamanlar da kullanılmaya başlanan ürün etkisini de kısa süre içerisinde göstermektedir. Kadın bireyler de erkek bireyler de bu ürünü kullanmaktadır. Kısaca libidosu yüksek olan taraf genellikle partnerinin cinsel isteğini yükseltmek adına bu ürüne başvurabilir. 

Afrodizyak Banyo Ürünleri Ne İşe Yarar?


Bunu sizlere bir örnek ile anlatmaya çalışalım. Bir evliliğini var ve yaşınız oldukça ilerlediği için artık partneriniz bu cinsel birlikteliğe pek yanaşmıyor ya da yaşlı olmasanız dahi gündelik sorunlar nedeni ile partneriz sizden uzak duruyor. Ama siz libidonuza karşı koyamadığınız için muhteşem bir istek duyuyorsunuz partnerinize karşı. İşte bu durumda yardımını alacağınız ürün kesinlik afrodizyak banyo ürünleri olmalı. İlişkilerde istek gücü olan taraf afrodizyak kullanmaya başlayarak partnerinin de cinsel iç güdüsünü harekete geçirmeyi başarabilir. Bu sayede kısa süre içerisinde aradığı hazzı yakalayabilir ve zevkin doruklarına ulaşabilir. 

Afrodizyak Banyo Ürünleri Nelerdir?


Afrodizyak banyo ürünleri denilince akla genellikle ilk olarak istek arttırıcı parfümler gelmektedir. Ama bunun dışında da birçok ürün afrodizyak banyo ürünleri içerisine girebilmektedir. Örneğin azdırıcı etkili masaj yağları ile birlikte partnerinize masaj yaparken hem afrodizyağın etkisinden yararlanabilir hem de masajın etkisi ile yumuşamasına ve tenine yapacağınız dokunuşlar ile cinsel olarak uyarılmasına neden olabilirsiniz. Azdırıcı parfüm kullanarak ise eşiniz ile yatağa girdiğinizde hiçbir şey belli etmeden bu ürünü kullanabilir ve ilk adımı partnerinizin atmasına olanak sağlayabilirsiniz. Üstelik kaliteli parfümler sayesinde partneriniz ne olduğunu anlamayacaktır bile. 

ERObyHOT Çilek Aromalı Oral Jel
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
ERObyHOT ERObyHOT Çilek Aromalı Oral Jel

ERObyHOT Çilek Aromalı Oral Jel

1.250,00
ERObyHOT Vanilya Aromalı Oral Jel
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
ERObyHOT ERObyHOT Vanilya Aromalı Oral Jel

ERObyHOT Vanilya Aromalı Oral Jel

1.250,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

1250 1250

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar